Wpis z mikrobloga

Ehh mireczki mam straszny problem z kupnem telefonu. Szukam jakiegoś flagowca i nie wiem co kupić. Zależy mi na ładnym wyglądzie, topowej specyfikacji, dobrym aparacie i ogólnej "fajności". Nastawiałem się na Pixela 4, ale patrząc na przecieki, będzie on wyglądał mega tragicznie (pic rel). Z drugiej strony bardzo podoba mi się #samsung #note10, tylko według pierwszych recenzji czytnik linii papilarnych działa tak samo tragicznie jak w s10, alternatywa w postaci rozpoznawania twarzy odpada, bo w samsungu działa ono tylko w 2d.

Może wy mi doradzicie, jaki smartfon kupić? Koniecznie musi to być #android, budżet raczej nieograniczony.
Ewentualnie może jest tu jakiś użytkownik note10 i mógłby się wypowiedzieć na temat tego czytnika?

#cokupic #kiciochpyta #smartfon
tusk - Ehh mireczki mam straszny problem z kupnem telefonu. Szukam jakiegoś flagowca ...

źródło: comment_XpVOTRYMDlsLMyLogQ6mY3pD7RQlvNDC.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mavon: Ty brałaś w preorderze? Były jakieś bonusy? Bo teraz chyba się nie opłaca bo cena taka sama a nie ma żadnych dodatków
  • Odpowiedz
@tusk: to zależy od rynku. w polsce dawali kod na odkup 400 zł ale tylko wybranych modeli i stan musi być dobry. generalnie bez podejścia do poprzednich premier. nawet ubezpieczenia wyświetlacza nie dali
  • Odpowiedz