Wpis z mikrobloga

Jak myślicie, kiedy nadejdzie ten czas, kiedy zatęsknię jeszcze za szkołą? Jak tak sobie myślę, że za 8 dni miałbym iść czytać jakichś #!$%@? Kordianów czy innych wzorów skróconego mnożenia, to aż mnie dreszcz łapie xD

#wakacje #lato #szkola #studbaza #heheszki
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@iErdo: autentycznie pisze, że po kilku latach #!$%@? pracy z chęcią bym się z Tobą zamienił :p ogólnie to co mówią stare pierdziele w większości się sprawdza, a młodzi nie doceniają znajomych, nauki i czasu wolnego
  • Odpowiedz
@iErdo: Ja zatęskniłem jakoś 2 lata po studiach, chociaż to może bardziej za czasami kiedy człowiek był młody i piękny i nie musiał się niczym przejmować, wszystko miał podane na tacy, a jedynym jego obowiązkiem było nauczyć się na sprawdzian z pszyry*.

  • Odpowiedz
  • 0
@iErdo za studiami już tęsknię, za szkołą średnią - w ogóle. Tyle że ja całe studia jednocześnie pracowałam, a jednak wspominam lepiej niż liceum.
  • Odpowiedz
@iErdo: w sumie to pewnie nigdy. Ja nigdy nie tęskniłem za szkołą.Owszem fajnie wspominam techbazę, praktyki i heheszki. Ale znowu wracać po szkole i uczyć się odrabiać lekcję i nie mieć kasy, to podziękuję. Teraz może czasu mniej bo wakacje zamienione na 26 dni urlopu. Ale stać mnie na wyjazd na wakacje, kupienie sobie gier, książek, komputera. nie muszę prosić nikogo o hajsy.
  • Odpowiedz
@iErdo: prawdę mówiąc najbardziej tęsknię za czasami technikum, ten czas był dla mnie super, poznawanie nowych rzeczy etc. Ale chyba największą rolę odgrywa tęsknota za tą beztroską. Nie martwiłeś/aś się o podatki, utrzymanie, wyniki w pracy. Nie było większej odpowiedzialności, trzeba było tylko zdawać sprawdziany, co nie oszukujmy się trudne nie było
  • Odpowiedz