Wpis z mikrobloga

@neo_1995: no kuhwa. dla mnie trójka to niestety troche gniot. Rockstar zrobiło z tego GTA. Graficznie świetnie ale to co mnie #!$%@?ło to po prostu brak realizmu i rozumu i godności człowieka. Poprzednie części choć mroczne miały ręce i nogi i wszystko trzymało sie kupy.

Oto tylko pare najglupszych akcji z 3. (SPOILERY):
- Max idzie do faweli tylko po to zeby dac sobie spucic #!$%@? xD na szczescie ratuje go
@Sadek712 ja gram i większość materiałów na #codziennymaxpayne była robiona na mobilce.
Powiem krótko: jeżeli liczysz na gameplay to nie jest to to. Chyba że grasz na padzie. Jednak jeśli chcesz poznać historię i noire to ustaw najniższy poziom, auto aima i leć ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Sadek712 na telefonie nie ma polskiej wersji językowej. Jest z tym zabawy trochę. Musisz spolszczenie pobrać do wersji na PC. Zmienić nazwę tych plików na english i podmienić w plikach gry. Teraz nie znajdę tutoriala, ale w google jest wszystko
@SnowFox: Ogólnie polski przekład w dwójce jest taki sobie. Z tego, co widzę, to jest to oficjalne spolszczenie Cenegi. Było jeszcze drugie, autorskie, w którym żywcem były skopiowane teksty z recenzji na Gry-Online, gdzie recenzent przetłumaczył cały komiks, ale z tego, co kojarzę, część tekstów była lepsza, część tekstów gorsza. Sam bym zrobił z tego miks albo czasem coś pozmieniał. Inna sprawa, że jeśli powstałby polski dubbing do dwójki, przekład też