Wpis z mikrobloga

@M-ever: Dokładnie, oblicz sobie zapotrzebowanie kaloryczne na jakiejś stronce i przez tydzień się tego trzymaj. Jeżeli chcesz spalić tłuszcz to od swojego zapotrzebowania odejumujesz z 300-500kcal. Na początku też waga może nie spadać z powodu zatrzymywania wody, więc musiałbyś przez jakiś czas obserwować efekty.
@DoraNS: teraz robię tak, że jem rano kanapke z pomidorem i w ciągu dnia nic, tylko jak czuję że zemdleje to jem kawałeczek żółtego sera. Robię trzy godziny kardio, sto pompek w ciągu dnia i dwieście przysiadow. Jak zdąży mi siesię zjeść więcej to za karę dokladam sobie 30 minut kardio.
@M-ever: To strasznie mało wiesz? Przy zbyt dużym deficycie kalorycznym organizm będzie starał się magazynować co się da, a zamiast tłuszczu zacznie ograniczać glikogen. Serio nie musisz się katować i nic nie jeść przez cały dzień.
@Shodan56: nie, nie troluje. Nawet jak napisałem coś głupiego, to nie znam się, jestem początkujący. I na serio boję się być gruby, bo i tak już wyglądam dziwacznie przez wady genetyczne, ale chociaż jestem szczupły.