Wpis z mikrobloga

@klcn123: Ostatnia faza grupowa do której Legia zaszła była już kilka ładnych lat temu. Więc jakoś bardzo się z tej miernoty ekstraklasowej się nie wybijacie. Nie masz się czym szczycić. Ostatnie lata to więcej waszych upokorzeń niż sukcesów.
  • Odpowiedz
@marcelus tak poważnym że groziła wam jeszcze rok temu gra w 4 lidze a jedynym planem była sprzedaż klubu królowi z Kambodży i jemu poważnemu partnerowi biznesowemu ze Szwecji xD ja się nie chce do nikogo #!$%@?ć bo nie o to mi chodzi. Śmieszy mnie tylko oburzenie, że ktoś może nie kibicować Legii "bo to dla dobra ogółu". Jedynym dobrem w tej naszej śmiesznej lidze będzie to, że legia nabije sobie ranking
  • Odpowiedz
@yelonec: Synek, ja jestem kibicem Legii.

To że ty czegoś nie widzisz nie znaczy, że tego nie ma. Ja jednak wolę żeby jak najwięcej polskich klubów grało dalej w pucharach, niż żebyśmy dusili się w własnych smrodach na 30 pozycji w rankingu. Nikt nie każe ci kibicować Legii, tu chodzi o kibicowanie wszystkim polskim klubom.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpiderFYM: a ja życzę, żeby odpadli i ktoś zaorał ten chlew żeby Eklapa. Potrzeba nam kolejnej reformy i #!$%@? z 4 kluby i zrobienie ligi max 12 zespołowej. Takie systemy świetnie działają w Austrii, Szwajcarii czy choćby Szkocji.
  • Odpowiedz
Nie masz się czym szczycić. Ostatnie lata to więcej waszych upokorzeń niż sukcesów.


@kanapka_z_keczapem: To co mają powiedzieć pozostałe kluby z Ekstraklasy?

Jeśli dobrze widzę kolega za Wisełką. Wydaje mi się, że zajmując 9 miejsce w tej śmiesznej lidze mógłbyś być trochę bardziej powściągliwy w swoich ocenach. A kambodżańskiej przygody to chyba długo nic nie przebije.
  • Odpowiedz
> @SpiderFYM życzę im #!$%@? sobie ryja

Kibic Lechii Gdańsk

@palodisko nie dziwi mnie Twoj kompleks Legii. Kibicowac druzynie ktora gra w Europejskich Pucharach raz na 36 lat i odpada na 1 przeszkodzie z ogórasami od ktorych zebrala srogi #!$%@? musi byc bolesne.
  • Odpowiedz