Wpis z mikrobloga

@borjaki: xd kompleks, kompleksowo to cie dupa boli

@palodisko boli to ciebie ze twoja smieszna druzyna po 36 latach czekania dostaje #!$%@? na 1 przeszkodzie i dlatego teraz jedyne co ci zostalo to zle zyczyc innym- typowy zakompleksiony janusz nosacz
  • Odpowiedz
@borjaki: nic mnie nie boli, spodziewałem sie tego, i nic nie zmieni tu mojego pogladu. Nie bede kibicował nikomu innemu. Za to ty sie pałuj do legi w tym roku, za rok do pogoni, potem do jakies termaliki, bełchatowa, widzewa
  • Odpowiedz
Więc jakoś bardzo się z tej miernoty ekstraklasowej się nie wybijacie. Nie masz się czym szczycić. Ostatnie lata to więcej waszych upokorzeń niż sukcesów


@kanapka_z_keczapem: chłopie muszę cię zmartwić, ale nie jestem ani pracownikiem, ani kibicem Legii. Stwierdziłem fakt, że Legia miała w ostatnich latach najlepsze wyniki w Europie, a ciebie już dupka zapiekła i przechodzisz do kontrataku. xD Trochę mi cię nawet w sumie żal.
  • Odpowiedz
@klcn123:Nie interesuje mnie to kim jesteś. Legia jak i inne polskie drużny odpada w ostatnich latach w eliminacjach ligi europy. to że przedzie jedną rundę dalej nie sprawia że powinni sie tym szczycić to nadal jest dno, tylko półeczkę wyżej.
I nie insynułuj że mam niby ból dupy, stwierdzam fakt taki że Legia jest tak samo #!$%@? jak reszta naszej ligi.
  • Odpowiedz