Wpis z mikrobloga

@Cinkito Tak promują że dopiero dea dni temu przypadkiem na nich trafiłem jak się mi na proponowanych w YouTube pojawili. Ale nawet nie odsłuchałem bo myślałem że to jakieś disco polo (tak wywnioskowałem po nazwie zespołu).
@huper: @InspektorDupa: Już pomijając ,że to nie ich pierwszy zespół i pierwszy im nie wypalił po czym zmienili gatunek muzyczny. W pierwszym chłopak tylko szarpał za struny w Kwiecie jabłoni już dokłąda się do wokalu :). Dla zainteresowanych to wcześniejszy zespół nazywał się hollow quartet. Chyba już nawet zdjęli z internetu oficjalną stronę.
@AdanQ: Zespół rodzeństwa tworzący klimatyczną, fajną muzykę jest besztany z gnojem tylko dlatego, że mają znanego ojca XD
Nawet jeśli zostali dzięki temu jakoś wypromowani to co w tym złego i jak wpływa na ich twórczość? Scena muzyczna to nie posada dyrektora NBP, żeby się oburzać rodzinnymi powiązaniami, bo zmieszczą się wszyscy, a jeśli ktoś tworzy dobrą muzykę to znajdzie sobie mniejszą lub większą widownię, niezależnie od powiązań.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cinkito: tak są mega promowani, że słucham trójki średnio dwie godziny dziennie I jeszcze miesiąc temu nic o nich nie słyszałem. Na YT też mi się nigdy nie wyswietlili.. Promowany to jest "produkt" Podsiadło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A to że o innych lepszych nic nie słychać to cóż, życie.. Często o takich rzeczach decyduje szczęście, znalezienie sie w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu.
Co nie zmienia
@pw1: wpisz sobie ich nazwę w Googla to wcale niemało artykułów znajdziesz, jak pisałem promocja to nie tylko radio. Co do Podsiadła no to on już w ogóle jest obecnie bardzo mocno promowany, ale to też jednak zdolny wokalista. Nie słucham jego muzyki, ale ciężko mu talent odebrać, znajomości też chyba zbyt wybitnych nie miał jak zaczynał. I ja nie mówię, że ja bym się odciął, wiadomo że jak te znajomości
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cinkito: może na ich miejscu powinien być ktoś inny,... no ale tak jest wszędzie, nie tylko w muzyce.
Co z tego, że masz znakomity pomysł na produkt/biznes skoro nie masz hajsu ani nie umiesz trafić do kogoś kto ten hajs Ci pożyczy.
Co z tego, że masz talent w tenisa skoro Cię nie stać na trenera i objazdy po całej Polsce.
Co z tego, że piszesz super wiersze jak nie trafi
@pw1: no tak, ale to nie znaczy, że mam temu przyklaskiwać szczególnie jak uważam, że ten konkretny zespół jest po prostu średni i nie prezentuje sobą nic wyjątkowego.
@AdanQ:

Kojarzy mi sie z duetem Damiena Rice i Lisy Hannigan, oboje byli razem swietni i osobno rowniez sa. Oczywiscie zwiazek sie rozpadl to i ich cale przedwsiewziecie.

Tutaj raczej nic takiego tu nie grozi, chyba ze #sweethomealabama ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogolnie ciezko jest zebym na playliscie mial jakiekolwiek polskie utwory ze wzgledu na to jak wybredny jestem ale to wlasnie zasluguje na pojawienie sie tego
@Cinkito: ten zespół może być nawet fatalny, ale jednak robią miliony wyświetleń a ich koncert na P&R jest póki co rekordzistą na kanale Owsiaka. nigdy nie słyszałem ich w radio, a jeżdżę samochodem codziennie po 3 godziny. nigdy nie widziałem ich na żadnym portalu, na youtubie itp. zapewne decydenci patrzą na nich przychylnie znając ich ojca, ale jakie to ma znaczenie? robią muzykę, która się podoba ludziom i która nie jest
@InspektorDupa: i po co ta agresja? Umiesz czytać? Napisałem coś takiego gdzieś? Pisałem żeby każdy sobie słuchał tego co się mu podoba. A wyświetlenia na jutubie nie są dla mnie wyznacznikiem jakości kapeli.
@Cinkito: Ja Cie hejtować nie zamierzam ale warto spojrzeć na to szerzej. Czy synowi, którego ojciec prowadzi(ł) warsztat samochodowy w którym często razem coś dłubali i od którego przejął smykałkę będzie łatwiej zostać dobrym mechanikiem niż komuś kto po prostu wyuczył taki zawód?

Czy dziecko którego tata po pracy, której nie lubi, wraca do domu, odpala browara w fotelu przed telewizorem i sluchając wiadomości przeklina wszystkich "złodziei" obarczając ich winą za
@Timonski: tylko właśnie w tym rzecz, że w branży muzycznej czy ogólnie artystycznej rynek niczego nie weryfikuje, osoby z nazwiskami się przebiją, a osoby bardziej utalentowane ale bez znajomości będą sobie nagrywać dla garstki ludzi bo nie mają jak się wybić. Trzeba brać pod uwagę, że jak ktoś jest dobrym i znanym muzykiem to jego dzieci mają większe szanse bo odziedziczą dobre geny, ale osób z talentem jest naprawdę masa i