Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie kłócicie się ze swoją dziewczyną chlopakiem, się przeklnie itp..
W pewnym momencie pyta się jedno drugiego "zależy ci na nas?" tak po prostu. A on/ona odpowiada nie wiem nic nie czuje, jest mi to obojetne, wiec chyba nie. Odpowiadacie chcesz żebym się wyprowadziła wyprowadził? Nie wiem jak chcesz to ok...
Kłotnia o nic poważnego, nikt nikogo nie zdradził, nikt nikogo nie zwyzywal niewiadomo jak.
Najgorsze jest to, że takie sytuacje się pojawiały, mamy jakąś sprzeczke i słyszę od niego, że nic nie czuje, mogłabym zniknąć. Zazwyczaj po kilku dniach mijało ale jednak za każdym razem to boli.
Co Wy myślicie? :(
#psychologia #zwiazki
  • 92
  • Odpowiedz
@Mygylygy7: opcji jest kilka:
a) że trzyma cię jeszcze przy sobie tylko ze względu na darmowe ruchanie,
b) ma problemy emocjonalne (ja też nie wiedziałem czy mi zależy - dowiedziałem się, że jednak tak jak odeszła),
c) to jakiś #!$%@? szantaż z jego strony, ale rzadko który facet się w to bawi, ale to właściwie też kwalifikuje się na problemy emocjonalne

Może następnym razem pójdź za ciosem i zacznij się wyprowadzać.
  • Odpowiedz
@Mygylygy7: Nie wiem jakich :)
Chociażby o jakieś pierdoły które drugiej osobie przeszkadzają, ale o tym nie wspomniała nigdy, bo to przecież pierdoła.
I po czasie związku takie rzeczy potrafią narastać i kumulować się właśnie w takie sytuacje, o których piszesz :)
  • Odpowiedz
@Kamokamo: Mireczku, juz dochodzilo do rozstania niejednokrotnie. Czasem mial powod czasem nie, po prostu bo nie wie co czuje bo nagle juz mu nie zalezy, po rozstaniu jak odpusicilam to zazwyczaj nie mogl sie rozstac tak normalnie konczylo sie placzem u niego
  • Odpowiedz
Mireczku, juz dochodzilo do rozstania niejednokrotnie. Czasem mial powod czasem nie, po prostu bo nie wie co czuje bo nagle juz mu nie zalezy, po rozstaniu jak odpusicilam to zazwyczaj nie mogl sie rozstac tak normalnie konczylo sie placzem u niego


@Mygylygy7: xD ludzie to kochaja jednak toksyczne związki
  • Odpowiedz
@Mygylygy7: ehh, czyli jest niedojrzały emocjonalnie i nie wie czego chce. Nie chcę cię martwić, ale to na ciebie spadnie karb dania mu nauki na przyszłość. Musisz po prostu dać mu ultimatum - albo się w końcu dowie co do ciebie czuje i niech w tym trwa, albo bądź bardziej konsekwentna i odejdź od niego, bo w końcu to wykończy was oboje, a on nigdy nie wyciągnie wniosków i będzie cię
  • Odpowiedz