Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miraski, czy dziwne sny mogą sygnalizować jakieś problemy ze zdrowiem psychicznym? Dzisiaj śnił mi się straszny sen, że nawet godzinę po wstaniu byłam przybita. Zawsze mam bardzo realistyczne sny, codziennie mi się coś śni i często coś bardzo ciekawego. Ale dziś śniła mi się ucieczka z więzienia, najpierw byłam po prostu obserwatorem, ale potem wcieliłam się już w jednego z moich wyimaginowanych bohaterów. Był ogromny stres i lęk, mam wrażenie, że wszystko przeżywałam tak jak i w realu bym to przeżywała. W pewnym momencie sama sobie strzelam w czoło z pistoletu, bo nie chcę być złapana, ale czuję tylko (we śnie) lekki ból głowy i dalej żyję. Coś jak Werter xD Potem udaję, że nie żyję, aby mnie nie złapali. Po prostu jakaś masakra, pomijam już inne jakieś brutalności.
Ostatnio łapię różne dołki, zamartwiam się pewnymi sprawami, może to ma wpływ. No ale takiego snu to nie miałam nigdy, aż się zaczęłam zastanawiać czy jestem normalna, skoro mój mózg tworzy takie projekcje :>

#zalesie #psychologia #sny #feels #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania masz bałagan w głowie, jakieś obawy, problemy, twój mózg nie śpi jak ci się wydaje. Ja od lat pamiętam większość snów i dużą ich część to koszmary. Dzisiaj no był to zombie które mnie gonilo i chciało ugryźć. Zombie dziecka xD
@AnonimoweMirkoWyznania: najwięcej przykrych snów pamiętam, kiedy na jawie mnie coś męczy, podobnie jak @Ozdoba napisała. Więc odpowiadając na pytanie we wpisie: tak i nie, to może być sygnał jakichś problemów, ale niekoniecznie powiązanych ze zdrowiem psychicznym. Na pewno warto się temu przyjrzeć ;)