Wpis z mikrobloga

Psycholożki i psychoterapeutki są fatalne w związkach, ludzie parający się tym zajęciem sami maja potworne problemy. Jak ktoś mówi ze jest psycholożka/giem lub psychoterapeuta to uciekajcie czym prędzej
@Tekila_: Po stylu pisania widzę, że trafiliśmy na tą samą, 29 Joanna z Wrocławia hehe xd. U mnie to było tak, że 1 dzień popisaliśmy, było ok pierwszego dnia, a drugiego to mi dupę męczyła o spotkanie, żebym więcej zdjęć wysłał i niby płakała jak napisałem, że jest aspołeczna i traktuje prace jako życie, ostatecznie pogadałem z nią 40 minut przez telefon, w sumie głównie ona gadała, a ja z powodu
@Tekila_: Piękne, że ktoś wstawił rozmowę z nią, mi pisała, że jestem inteligentny i chce się spotkać, coś tam mówiła o psychologii ale nie słuchałem ani nie czytałem tych pierdół, a na koniec, że mam zespół aspergera to odpowiedziałem, że jestem sam, nie z zespołem to chyba maczete zamawiała już przez internet na spotkanie. Ciekawe czy to jakiś bait, czy może coś grubszego jak handlarz nerkami, który baituje do siebie, ale
@Tekila_: No właśnie ode mnie też 9 lat starsza i z wyglądu mi się podobała, ale odrzucał mnie już fakt, że nie chce dzieci, no już się nie dziwie, z taką chorobą psychiczną to tylko dziecku krzywde by zrobiła XD
@kamiel1: Może trochę zbyt emocjonalnie ale dobrze ci napisała xD chciałeś kreatywności to samemu było ja pokazać. W Polsce jak w lesie, człowiek się uśmiechnie do człowieka to zostaje obrażony xD wielki pan, dawać kreatywnie xD