Wpis z mikrobloga

Obserwowanie koleżanek z pracy i własnej matki to dla mnie największy red pill jeśli chodzi o kobiety, wykop się nie umywa. One tak się walą, tak oszukują swoich misiów że to się w pale nie mieści, zaobserwowane rzeczy:

-zaniżanie bolców np moja matka miała ze 13+ a swojemu beciakowi mówi teraz że miała 3-4,
-weekendowe ruchanie z randomami, zwłaszcza zauważalne u znajomych które przyjechały na studia z jakiejś zapadłej wsi i spuszczone ze smyczy szaleją)
-nieumiejętność bycia samemu, nigdy nie miałem znajomej z pracy która była sama dłużej niż 1-msc, rekordzistki już po 1,5 tyg od zerwania mają nowego misia
-lecenie na babiarzy/gawędziarzy, u młodszych zauważyłem szczególne upodobanie do imprezowiczów/narkomanów, nawet normiki i mini czady które normalnie żyją i imprezują nie mają takiego brania jak narkusy/patusy.

Generalnie przeciętny przebieg babek z mojej pracy to jakieś 6 bolców wzwyż ( rekordzistki próbują przebić swój wiek). Żeby nie było że jestem jakiś hejterem, spotkałem dwie porządne, DWIE na całe dziesiątki z jakimi pracowałem, generalnie obie zajęte w bardzo młodym wieku z facetem z którym są do teraz, na innych nie zwracają uwagi, facet bardzo szybko się z nimi żenił albo zakładał rodzinę bo widział że na takiego gralla już nie trafi.

Moje wnioski :

Większość przegrywów zacznie swoje pierwsze kontakty z kobietami, kiedy te się wyszaleją lub ich styl życia zacznie odciskać piętno na wyglądzie, czyli gdzieś koło 30. Możecie zapomnieć o jakimkolwiek romantyzmie, pożądaniu, miłości i intymności tu będzie czysta kalkulacja ( tak jak moja matka ze swoim beciakiem) . Najlepsze rozwiązanie dla beciaka to zarabianie jak największych pieniędzy i wydawanie ich na panienki za pieniądze ( mam dla nich ogromny szacunek, one jedne są ze mną szczere). A wszystkich panienek które nie są dziewicami, traktowanie jako seks-przygody, pozdrawiam i miłej niedzieli.
#przegryw #p0lka
  • 9
@aulus: kurde, ja mieszkałem już jako współlokator z pięcioma różnymi dziewczynami, ani razu taki scenariusz nie miał miejsca, zawsze to były normalne osoby które nie puszczały się co chwile, szło normalnie z nimi pogadać i nie przyprowadzaly randomów ani razu na chate xD cud czy co?