Wpis z mikrobloga

202 087 + 14 + 14 + 14 + 12 + 5 + 15=202 161
Domoprace z tego tygodnia plus mało udana wycieczka w święto. Zdarzyła się mała awaria i po 12 km koniec jazdy-siodełko złapało takie luzy, że w połączeniu z spd nie było to bezpieczne. Szukanie rowerowej stacji naprawczej, które fajnie, że są w #lodz tylko we wszystkich 3, które odwiedziłam nie było klucza imbusowego ##!$%@?, ktoś sobie po prostu ukradł i poszedł. Stan tych stacji to w ogóle tragedia i raczej nic się tam nie naprawi, pordzewiałe, pourywane albo nima. Ostatecznie mój problem pomogli rozwiązać ukraińscy turyści-gościu miał plecak pełen wszelakich kluczy, więc jakoś do domu dojechałam ostatecznie. Dorzucam rzadkie zdjęcie szosy w tramwaju linii nr 3 #mpklodz. Dziękuję pan tramwaj, mimo że sama uważam, iż przewożenie roweru komunikacją miejską to ostateczność obyło się gładko, nikt się nie burzył, miejsca dość, a ja po prostu nie miałam wyjścia. Mój własny bajkfiting do zrobienia znowu, a tak super już wszystko było ustawione, nic trzeba pamiętać o dokręcaniu co czas jakiś śrub.

#rowerowyrownik #ruszlodz #rowerowalodz #rower
Pobierz
źródło: comment_6UKFRijfyjnxaxxzMDW1qn2IVD2xDJWj.jpg
  • 13