Wpis z mikrobloga

  • 115
Co za kartonowe państwo. Każde randomowe katolickie święto jest świetną okazją, żeby pozbawić obywateli możliwości robienia zakupów, pójścia gdziekolwiek, bo kwii, modlić się a nie myśleć samodzielnie

#bekazkatoli #bekazpisu chyba nawet #bekazemnie, bo daje się trollować katolikom #gorzkiezale #zalesie
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alxnr: Ja nie wiem skąd w was tyle frustracji. Ja p------e.. przecież polityka odbiera wam już trzeźwość myślenia i irracjonalne poglądy zakrzywiają logiczne myślenie.
Poza tym są dwie opcje, pierwsza zmień ten zasrany kraj, żeby był lepszy i druga wyjedź gdzieś, gdzie będziesz mogła chodzić do supermarketu 24h na dobę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@MamutStyle wolalabym, żeby państwo w którym się urodzilam dawało mi prawo wyboru ale wyjazd do cywilizowanego kraju też rozważę, dziękuję za troskę ( )
  • Odpowiedz
@alxnr: Myślisz, że tylko u nas sklepy są zamykane w niedziele i w święta?
U mnie w małej dziurze otwarta jest żabka, 6 sklepów lokalnych oraz dwie stacje paliw. Do wyboru do koloru. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MamutStyle nie tylko u nas ale jestem teraz tu gdzie jestem to narzekam na nasze xD
O kurde, to faktycznie do wyboru. U mnie stacja i dwie Żabki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
U mnie w małej dziurze otwarta jest żabka, 6 sklepów lokalnych oraz dwie stacje paliw. Do wyboru do koloru.


@MamutStyle: No własnie w tych małych dziurach są otwarte bo tam Pani Jadzia prowadzi sklep dla wszystkich we wiosce. W miescie małe biznesy i sklepiki umierają równie szybko jak powstają, a wybór ogranicza się do jednego monopolowego w promieniu kilku km albo do żabki/stacji paliw z cenami z d--y.
  • Odpowiedz