Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nama: no czytaliśmy opinie po śniadaniu i w sumie poza negatywnymi, które dotyczyły najczęściej porodu po terminie, to było git. Nie wiem, jak tam dokładnie jest z wykończeniem sal, bo na to były jakieś negatywne opinie plus miałem wrażenie, że gorzej traktowano kobiety, gdy były same (nie było ani jednego negatywu przy porodzie rodzinnym). Ja chcę być przy żonie, więc mam nadzieję że się obędzie bez jakieś chamówy. Ja rozumiem zmęczenie,
@Margriel są jednak badania które pokazują, że jest ciut inaczej. Zwłaszcza jeśli chodzi o pewne grupy zawodowe (o promieniowanie chodzi) czy dietę (niskosodową i niskokaloryczną). Polecam filmik Dawida Myśliwca w tym temacie. Czy da się zaplanować płeć? Inaczej niż mechanicznie - nie (wyodrębnienie plemników z chromosem X lub Y bo jak wiadomo "to od mężczyzny zależy" płeć). Czy można mieć większą szansę na poczęcie dziecka o konkretnej płci - tu już nauka
n.....a - @Margriel są jednak badania które pokazują, że jest ciut inaczej. Zwłaszcza...
@Margriel rozumiem że mana ginekolog (nomen omen bez specjalizacji) jest Twoim jedynym autorytetem. Mimo tego zachęcam do obejrzenia tego filmiku na yt bo odziwo Pan Dawid jest w nim dość zgodny z Panią o której piszesz. W wolnym czasie możesz też zapoznać się z literaturą której nie zabrakło do stworzenia podlinkowanego przeze mnie materiału. Warto w życiu być otwartym na nowe i na to, że jednak nie wiemy wszystkiego :)
n.....a - @Margriel rozumiem że mana ginekolog (nomen omen bez specjalizacji) jest Tw...

źródło: comment_vosvQPf5FSTb5ib7i0P2wH4JlVUSdnd3.jpg

Pobierz