Wpis z mikrobloga

Dziś po raz pierwszy od roku czy nawet półtora miałem przyjemność pojechać do pracy MPK xD Mimo że wyszedłem wcześniej niż normalnie to do pracy spóźniłem się ok 15 min. Winą za ten stan obarczam przede wszystkim wakacyjny rozkład jazdy bo zamiast 6 autobusów w szczytowych godzinach jeżdżą 4. Także już całkiem musiałbym wstawać jeszcze wcześniej żeby zdążyć na wcześniejszy kurs. Dodatkowo mimo niewielkiego natężenia ruchu na skrzyżowaniu Borowskiej i Glinianej trzeba było odstać 3 cykle mimo że nie jechał nawet jeden tramwaj, something is not yes z tym cyklem świetlnym.

Dodatkowo zdziwiłem się nie co bo w trakcie swojej podróży widziałem co najmniej 5 kobiet w zimowych kurtkach/płaszczach. Daleko mi do wykopka wyśmiewającego ludzi w sandałach i skarpetkach czy tym podobnym, niemniej jednak przy najniższej dobowej temperaturze w okolicach 15 stopni to widok kogoś w zimowym ubraniu może zastanawiać.
#wroclaw #mpkwroclaw
Pobierz
źródło: comment_W89UepjAL5XN7H4Uv5gw8RQUXUCj6awR.jpg
  • 33
@mroz3:

widziałem co najmniej 5 kobiet w zimowych kurtkach/płaszczach


Miejscy prepersi.

miałem przyjemność pojechać do pracy MPK xD Mimo że wyszedłem wcześniej niż normalnie to do pracy spóźniłem się ok 15 min


Witamy we Wrocławiu. Polecam zobaczyć Rynek, Ostrów Tumski i Zoo. Na obiad oczywiście Nynek Kebab, powiedz później jak podobała Ci się wizyta w naszym pięknym mieście xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@korpoRator: najwyraźniej mam dziwne, małomiasteczkowe przyzwyczajenia. Rzadko korzystam z MPK, jeśli już to przeważnie z dzieciakami, które mają dziwną szajbę na punkcie przejażdżki autobusem, tramwajem - wtedy faktycznie nie sprawdzam odjazdów, ani niczego innego. Ot kilka przystanków w jedną i drugą stronę. Ale jak już zdarzy mi się, że gdzieś mam jechać to zawsze sprawdzam trasę, możliwe przesiadki i czas przejazdu. Nie przypominam sobie wielkiego zaskoczenia na pokonywanych trasach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zajf: musieliby poszerzyć drogę między wieczysta a gliniana więc ten pasek zieleni to jest ułamek długości tej trasy