Wpis z mikrobloga

Siema Mirki potrzebuje waszej pomocy
Mam 25 lat, ze swoim #rozowypasek jestem od 3 lat, mieszkamy razem i w ogóle wszystko sie pieknie układa.
Jakoś 3miesiące temu wyrwałem ją na siłownie żeby poszła ze mną, a nuż załapie bakcyla, bo ja latam juz od 5 lat
No i wszystko spoko, spodobalo jej się bardzo, chodzila ze mną zapalona na treningi, pomagałem jej, a gdy ja nie mogłem iśc z nią na trening bo byłem dłużej w pracy to szedł z nią mój spoko znajomy, taki który niczego nigdy nie #!$%@?.
Otóż okazało się, że do mojej różowej zaczął przystawiać się wielki #!$%@? trener personalny, no z 2 razy szerszy ode mnie, raczej nie mam podjazdu, ale tu nie o tym.
2 tygodnie temu złamałem nogę tak, że przez długi czas moge zapomniec o jakiejkolwiek aktywności fizycznej, co dołuje mnie jeszcze bardziej, różowa ciągle lata na siłownie jednak już nie idzie razem z moim ziomblem, tylko umawia się z panem wielka świnia personalna o czym znajomy mi powiedział.
#!$%@? tam jakies asekuracje przy przysiadach i wszystkie inne bliskie czynnosci, śmieszki hiszki, obmacywanko mięsni, no widac ze sie zajarała, ale nim.
Oczywiście jak wraca do domu to mówi mi, że mój ziombel dzisiaj to i to i to, jak gdyby nigdy nic kłamie mi w twarz.
Nie wiem co mam zrobić w tej sytuacji, bo jeśli będzie to trwało dalej to ta wielka świnia zabierze mi kobiete, co robić mirki?
Powiedzieć jej, że wiem, że kłamie czy czekać dalej jak pizzda?

  • 44
@as92: To najbliższa siłownia, 100metrów od domu, następna jest na drugim końcu miasta...
Zaręczyny miały być we wrześniu bo mieliśmy wyjeżdżać na wspólne wakacje, ale teraz nie wiem...
@Prendkosc: może kolega wyolbrzymił sytuację. po prostu powiedz, że jesteś zazdrosny aby zmieniła siłownię, zależy od dziewczyny. A jak zacznie chodzić tam codziennie to wiedz że jesteś na przegranej pozycji, ale lepiej teraz niż później - jak co znajdziesz lepszą.
Zrób tak:
Spróbuj wyczaic kiedy Twoja bedzie miala dobry humor, najlepiej zanim pojdzie na silke.
Wez ja pod #!$%@?, zapytaj sie co tam u niej jak dzien itp.
Gadka szmatka i w pewnym momencie zapytaj sie co bedzie robic na silowni z Twoim kumplem. (Zwracaj uwagę czy patrzy Ci sie w oczy przy odpiwiedzi, czy sie zastanawia nad odpowiedzia i czy duzo gestykuluje przy wywodach) to stres od klamstwa
Jezeli bedzie reagowac