Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia #poznan

Szukam trenera. Moje historie z dzisiaj przechyliły szalę. Szukam kogoś pokroju Kasahary, który wyjaśni wszystko. Zanim ktoś napisze, że w necie jest wszystko.

Jest wszystko, wszystko już przerabiałem - nawet ostatnio przegadałem się od stóp do głowy, czy może przypadkiem nie jestem chory. Wyszło, że jestem zdrowy. Poszedłem do lekarza medycyny sportowej - wyszło że okaz zdrowia.

Ćwiczę już mega długo, ale przyszedł czas, że mam dosyć bycia suchym. Po dzisiejszym treningu i wyciskaniu na klatę 82,5 tylko trzy powtórzenia, a tydzień temu poszło 4x5 na tym samym ciężarze mam dosyć.

Ohp tak samo stoi w miejscu od roku - 45kg.

Szukam kogoś ogarniętego w 100%, bo takich zwykłych, którzy wzięli 1k i stwierdzili że nie mają pojęcia to mam dosyć i z takimi już temat przerabiałem.
  • 23
@milvanb: a nie myślałeś, aby nawet plan tu wrzucić jak i technikę ćwiczeń co tydzień? Przecie tu tyle mądrych głów, ze jakoś by szybko sie wytknęło błędy nawet online i bezpłatnie - po prostu z pomoca wykopu
@milvanb Poznań kolebka siłowni, najlepsze w Polsce. Sporo topowych kulturystów tu śmiga, ogarnij sobie z którymś konsultacje.
P.s. Slodkiewicz, Kalenski, Małecki etc
@pjoooter: Dzisiejszy dzien.
Mowia na to masa (i rzeczywiscie, waga idzie w gore, szkoda, ze sila i miesnie nie :< ) w ogole kiedys wrzucalem przepisy na #mikrokoksyprzepisy (chyba nawet zapoczatkowalem tag). Z dieta nie mam najmniejszych problemow :/

SUMA DOBOWA: 3 945,4 kcal 196,5 g 478,7 g 138,3 g
@Darksed: chyba chce kogos na miejscu - nie ze wzgledu na to, ze sie obijam, czy cos, ale po prostu chce zeby ktos wzial odpowiedzialnosc za to, zeby mnie wyprostowac. Nie mowie, ze nie pomozesz (z checia do Ciebie podbije na priv, moze cos zasugerujesz, moze akurat zatrybi, ale nie zatrybilo nic - ani fbw 5x5, ani Push/Pull, ani greyskull, ani zaden inny polecany trening oparty na cwiczeniach zlozonych, z glownymi
@Kasahara: przeciez nawet najgorszym planem, zlozonym z #!$%@? pajacykow i uderzen talerzami o uszy ludzie robia lepsze formy niz to, co ja, wiec nawet najgorsza technika Seby wyciskaja po 100 na klate po 3 miesiacach, a ja po 3 latach raz dalem rade 95 i jak odlozylem sztagne to myslalem, ze mi mozg pekl, a seby od razu leca pompowac bicka :/
@pokey: ja juz sam nie wiem - ja trzymam diete, bez odstepstw, nie pije alko, juz ostatnio nawet przestalem jesc na miescie (bo lubie gotowac i umiem), wszystko wyliczone, okaz zdrowia.

a na silce okaz kalectwa. Przeciez przy tylu dobrych zmiennych, to nawet planem pokroju 'ide sie poruszac' i typy zaczynajace od biezni, potem robiace split na maszynie smitha, a i tak im idzie sto razy lepiej. No i po treningu