Wpis z mikrobloga

@Shyvana: ja juz nigdy raczej pizzy nie zamowie - nie dosc ze 3 sprawdzone pizzerie sie zepsuły to czasy oczekiwania 40-50minut - pieprze - nauczylem sie własna robic i z duzą iloscia składnikow wychodzi mnie 15-17zł max i spokojnie sobie pojem
  • Odpowiedz
  • 1
@Shyvana kucharz nie będzie mierzył każdego placka, dziewczyno... Moze miał #!$%@? dzień i nie rozwałkowal wystarczajaco. Moze dziewczyna go rzucila, wstal na kacu, zmarla mu matka a szef w januszexie nie dal mu wolnego. Może średnica była mniejsza, a ciasto grubsze. #!$%@? wie. Nie #!$%@? sie o głupoty. To nie wolowina kobe, ktora wysmazyli na wiór a chcialas krwisty. Bądźmy ludźmi. Tymbardziej, ze zaoferowali jakąś opcje rozwiązania. Także zastanów się, czy
  • Odpowiedz
@Shyvana: Do tego kartonu nie wejdzie pizza 33cm, więc pewnie nigdy takiej nie sprzedawali i wprowadzają w błąd w menu. Pizza nie skurczy się w piecu, co najwyżej może urosnąć, a w pizzeriach mają specjalnie wymierzone blachy do robienia pizzy, dlatego zawsze są tak super okrągłe i wymiary się powtarzają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Ricken: a może nie jadlam pizzy od 5 lat bo mnie nie stać, a na ten konretny placek odkladalam każdą złotówkę od pół roku.
Moze rzucil mnie chlopak i chcialam płakać nad ta pizza do serialu.
Może mialam #!$%@? dzień i chcialam tymi 33 centymetrami tluszczu zajesc moje negatywne emocje.
Moze jestem na redukcji i ta pizza to mial byc cheat meal na ktory czekalam pol roku, a może zmarl
  • Odpowiedz
@Ricken: wystarczy sobie zaznaczyć na blacie kółko w które powinna się każda pizza wpasować. To nie jest byle co tylko systematyczne robienie z klientów debili. Jak będziesz sprzedawał jajka to też wyjmiesz z każdej dziesięciomiejscowej wytłaczanki 4 sztuki? Bo właśnie tyle OPka straciła jedzenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ricken: no, a jak zarabiasz najnizsza to tez cie skreca ze kogos stac na pitce i musisz komus #!$%@? xD

Pomysl czasami co piszesz typie XD
  • Odpowiedz
@Shyvana: Przeliczmy ile % powinnaś zapłacić mniej lub na ile % cię oszukali: Pizza o średnicy 27cm ma powierzchnie (13,5)^2 * 3.14 = 572 cm^2 w przypadku większej jej powierzchnia to (16.5)^2 * 3,14 = 854 cm^2 zatem dostałaś 572/854 = 67% deklarowanej ilości pizzy. Więc oyebali cię na 1/3 gotówki którą zapłaciłaś czyli pewnie jakieś 6-8zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kręć Małysza!
  • Odpowiedz
@Shyvana: Czytam te komentarze i oczom nie wierzę... :/ Jak tu się dziwić, że tak często nas oszukują na produktach, skoro mimo ewidentnie za małego pudełka na MAŁĄ pizzę tyle ludzi jest zdania, że przecież przeprosili i dali coś gratis, więc o co w ogóle chodzi... Zgłoś ich gdzieś, bo nie ma opcji, żeby zawsze mieli za małe pudełka na pizzę, a mniejszej niż mała przecież chyba nie produkują. Ciekawe,
  • Odpowiedz
@Shyvana: nie chce psuc nastroju, ale zrobienie takiej pizzy na dobrej jakosci skladnikach kosztuje max 5 zl i nikt normalny nie oszczedzalby swiadomie 30% z tego oszukujac klientow- pewnie i tak zaplacilas za te pizze 25 zl+, wiec marza jest na tym gigantyczna. Ciasto wyrabia sie roznie, ja jestem w stanie uwierzyc ze wymyslili taki patent z pakowaniem i ten mniejszy rozmiar teraz to przypadek.
  • Odpowiedz
@Shyvana: w zeszłym roku zrobiłem 2 podobne zdjęcia XD pizza 32 cm - było 25 oraz 27 cm XDDDDDD

Zamawiałem pizzerkę z #pizzaportal, więc napisałem skargę do nich na kontakt to mi odpisali, że muszę to załatwić z pizzerią. Tfu na taką pomoc, od tamtego momentu już nie korzystam z ich apki.
  • Odpowiedz
@niegrzecznybobas: powiem Ci to już żałosne serio XDDDD
Pomylić się i przywieźć gratis to jedno, ale zabierać żarcie ( wystudzone już po godzinie ponad xDD ) to przypał i szczyt Januszerki xD
  • Odpowiedz