Wpis z mikrobloga

nie wiem czy warto robić gównoburzę skoro przeprosili i masz rabacik lub pizze


@NickciN: zauważ, ile cm ma opakowanie - tam się po prostu nie zmieści pizza 33 cm. Więc to nie jednostkowa wina kucharza - to polityka kantowania klientów...
  • Odpowiedz
@Shyvana: siadaj #!$%@? wytłumaczę CI.
Pracowałem przy pickach i jak delikatnie podrzucisz tace z ciastem to sie kurczy i nie zawsze można poprawić naciągnąć na 33cm. Dodatkowo biorąc z blatu do pieca to samo. przypominam ze wkładając do pieca tez się trochę uderzy o kamień który też ja skurczy. A ty robisz gównoburze o 6cm cholesterolu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Osalinho: klienta srednio obchodzi co sie w pizzeri obkurcza a co nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Jakbym chciala 27cm to bym taka zamówiła. Liczy sie efekt koncowy
  • Odpowiedz
@KiedysMialemBordo: czytać nie umiecie ? Pisze ze niech zamówi drugi raz, skoro upierają się ze dają 33. Jak nadal taki wałek to Małysz... skoro przyznali się do błędu to może jakimś cudem dają te 33.. ja bym zamówił drugi raz i dal werdykt, dodatkowo zobaczyc wtedy odpowiedz jak drugi raz mniejsza przyjeżdża
  • Odpowiedz
@Shyvana: O ile samo ciasto jednorazowo mogło być za mało rozciągnięte i nie byłoby to powodem do jakiejś wielkiej awantury, o tyle to tłumaczenie to już jawna kpina. Żadna pizzeria tak nie robi, wciskanie pizzy do zbyt małego pudełka. To nie wygląda na jednorazowy przypadek a systemowe robienie klientów w konia. Ujawnij nazwę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@NickciN: wydaje mi sie, ze to drugie zamowienie musialoby byc pod innym nazwiskiem i adresem xD bo mi pewnie by wyslali drugi raz 33cm chocby i na chama mieli upychać w to 30cm pudelko xD

Trzeba poszukac Mirka co mieszka w sasiedztwie xD
  • Odpowiedz