Wpis z mikrobloga

Katolicy: Od zawsze uważają homoseksualistów za gorszych, grzesznych, wytykają ich palcami, nazywają tęczową zarazą, dewiantami, zboczeńcami, lobbują za nie daniem im praw przysługującym heteroseksualistom, wrzucają do jednego worka z pedofilami.

Homoseksualiści: W końcu się zaczynają jednoczyć i bronić

Katolicy: Hurr durr atak na kościół!

#bekazpisu #bekazprawakow #lgbt #homoseksualizm #urojeniaprawakoidalne #prawackihumor #prawackalogika #4konserwy #prawactwoexplained #neuropa #bekazpodludzi #podludzie
  • 109
  • Odpowiedz
W końcu się zaczynają jednoczyć i bronić


@Scaab: nie powiedziałbym, że zaczynają się jednoczyć. Te wszystkie Pride marsze są w różnych miastach w różnych dniach. Nie ma jednego wspólnego dnia LGBT i marszy w całej Polsce. Bo większość osób która uczestniczyła na marszu w Poznaniu w jedną sobotę, w drugą sobotę pojechała na marsz do Olsztyna a tydzień później do Koszalina itd.

Gdyby był jeden dzień LGBT, to na przykład na
  • Odpowiedz
o, wystarczy zmienić podmiot w twoim górnolotnym wywodzie i wyjdzie kubek w kubek lewaczek tęczowiaczek. Jesteście wszyscy #!$%@? warci


@Bdzigost: Cholerka. Tęczowi tak bardzo terroryzowali społeczeństwo 200 lat temu chociażby.

Tęczowi atakują tylko zatwardziałych katoli i psychoprawactwo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja jestem katolikiem i nigdy nie robiłem tego co napisałeś


@Marek1991: Ale kościół katolicki szczuje na LGBT na każdym kroku. Dodatkowo promuje martyrologiczną mentalność. Kiedy ktoś odpowie kościołowi to kościół odwraca wszystko ogonem i przedstawia to jako atak.
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: Ale ty naprawdę sugerujesz, że będę się produkować aby próbować udowodnić coś udowodnić twardogłowemu? XD

Choroby psychiczne

Konserwa wypominająca homoseksualistom choroby psychiczne jest jak Stalin wyśmiewający niedowagę osób na Ukrainie w czasie wielkiego głodu.
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: Widzę, że jak zwykle LGBTQWERTY jest bardzo merytoryczne.
Proszę bardzo:

The thing is, in many cases, mental illness and being queer go hand in hand.

Even among Stonewall’s own staff, people who dedicate themselves to the betterment and improved health of our community, 86% have experienced mental health issues first-hand.


https://www.theguardian.com/commentisfree/2017/may/12/lgbt-mental-health-sexuality-gender-identity
  • Odpowiedz