Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1489
#pracbaza #kiciochpyta #polakicebulaki

Mirki, powiedzcie mi kto jest tutaj nienormalny, ja czy koledzy z pracy.
Pracuję w firmie w ktorej podczas pracy używamy jednorazowych rękawiczek, fajne mocniejsze niż te dostępne w sklepach. Niestety kupić je można tylko jako firma. Więc pomyślałem, że zapytam szefa czy mogę od firmy opakowanie odkupić. Zgodzili się, że po prostu dorzucą dodatkowe opakowanie do zamówienia. Wszystko spoko. Ale jak powiedziałem o tym koledze to zaraz on i cała reszta zaczęła tyradę ,,hurr duurrr idioto po co pytasz trzeba było brać hy hu"
,,Ja to już ze 2 opakowania wyniosłem a Ty jeszcze płacisz ja pierr..."
Moim zdaniem to własnośc firmy i to byłaby kradzież. Wolę zapłacić, moim zdaniem to normalne. Zreszta mam w pamięci wpis jakiegoś mirka co wynosił papier z pracy. ( _)
A co wy o tym myślicie?
  • 100
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@emm_bee: Würth nitrile. Zwykłe rękawiczki jednorazowe. Ale wygodnie mi sie w nich pracuje. Sprzedaż firmom wyglada tak, że ze strony Würtha może zamówić tylko firma za ok 40 pare zlotych (na tyle mi też wyceniła to firma) Na allegro takie opakowanie kosztuje 70 zł. Pomyślałem, że kupno w pracy bedzie tańsze i szybsze.
silo1408 - @emm_bee: Würth nitrile. Zwykłe rękawiczki jednorazowe. Ale wygodnie mi si...

źródło: comment_BhtOxTMedsyQXHQGZe36KsG2ok9Dc56y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@silo1408: a ile to kosztuje? Być może taniej dla firmy byłoby sobie... po prostu wziąć. Policz ile czasu na to poświęciłeś, ile czasu poświęci kierownik, ktoś składający zamówienie, księgowy, zaopatrzeniowiec i pomnóż to przez ich czas pracy. Powiem więcej, wydaje mi się, że firma nie może Ci tego tak po prostu sprzedać - powinna to chyba refakturować, jeśli chce tamtą fakturę wpisać w koszty i wziąć pieniądze. Swoim zachowaniem "taki ja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zielonzielon: Koejna sprawa, #!$%@?ł nikogo nie będę bo:
1. Za ręke ich nie złapałem
2. Musiałbym podkablować większość współpracowników
3. To ich decyzje i błędy wolę odpowiadać za siebie i nie robić dymu o rękawiczki, ich nie wywalą za to a ja będę wrogiem nr. jeden.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@radekrad: Podobno do następnego zamówienia dolicza paczkę na paragon czy jakoś tak nie wiem dokładnie. Gdyby to był taki problem to myślę, że by mi odmówili po prostu. Zresztą 10 par dostałem rak po prostu za darmo. Całe opakowanie z koleją dostawą dopiero. Ale się temat rozkręcił. Zostałem atencyjną k+&-wą coś tak czuję. ( ͡° ʖ̯ ͡°) A wrzucilem sobie tylko wpis znad herbatki bo mnie wkurzyło
  • Odpowiedz
nam 20 latków, którzy już sobie wpisują w zarobek to co wyniosą w tym miesiącu, czy to na budowie, czy na produkcji. Olej napędowy w butelkach, najprostsze narzędzia, jakieś rękawiczki, okulary ochronne itd.


@sralpies: Wpisują w zarobek... no cóż, niegłupie. Jeżeli zarabiają np. 3000 na miesiąc, a kradną za 500, to powinni dostawać 2500, a 500 to sobie sami już wzięli w towarze.
  • Odpowiedz
@silo1408: kiedyś był taki hehe kawał, że facet podbija do kobiety na ulicy i ją pyta, czy ta pójdzie z nim do łóżka za milion złotych. Kobieta się waha, ale w końcu się zgadza. Gość na to pyta się, czy nie poszłaby z nim do łóżka za 50 złotych. Baba oburzona pyta się, że jak to tak, czy ona jest według niego zwykłą #!$%@?ą? - "Proszę pani, to już ustaliliśmy przed
  • Odpowiedz
@silo1408: Ty robisz uczciwie, oni też jakoś specjalnie nie kradną, jeśli to jakieś jednorazówki (milionów przecież nie kosztują) - każdy niech robi jak chce
  • Odpowiedz