Wpis z mikrobloga

Mireczki mam pytanie. Kupiłam w popularnym sklepie internetowym AirMaxy 97. To co przyszło jest bardzo niestarannie wykonane. W środku na wkładce brak napisu Nike. Słysząc o różnych akcjach z podmiankami na odsyłanie podrób, pomyślałam czy właśnie takich butów nie otrzymałam. Zrobiłam zdjęcia i wysłałam do sklepu z zapytaniem czy flagowy model Nike za przeszło 700 zł ma tak wyglądać. Odpisali ze but jest oryginalny, więc je zostawiłam. Teraz buty zaczęły się dziwnie odbarwiać po kilku wyjściach. Zatem mam pytanie do znawców tematu, sneakerheadów i ogólnie do każdego kto ma wiedzę w temacie? Oryginał? Czy zrobili mnie na numer z bananem? #kupujzwykopem #kiciochpyta #airmaxy
lenamilena - Mireczki mam pytanie. Kupiłam w popularnym sklepie internetowym AirMaxy ...

źródło: comment_CEwRhRfvw1uEXU5EBbbvfBzpufsuy4sP.jpg

Pobierz
  • 361
@dwiesciedziewiecdziesiatpiec: Wszytkie flagowe Nike kosztują tyle kasy. -.-

Swoją drogą już się przekonałam po trzech parach airmaxów ze nike robi gowniane buty.

Naprawdę adidas jestw tym 100 razy lepszy.

Buty sportowe niek adidad czy innr po roku sie rozwalaja bo ile klej ma trzymac xD to ze ludzie placa 500 czy wiecej to znaczy tylko ze idiotow nie brakuje... Doloz i kup buty slorzane robione metoda good year i nos 5lat
@TheMarian: również się zastanawiam. mam wrażenie, że lwia część społeczeństwa to po prostu stado bezmyślnych baranów, którzy z klapkami na oczach podążają za tym, żeby być na czasie. #!$%@?, że im te buty nie pasują do stylu (którego pewnie nie mają), są brzydkie, kiepsko wykonane, niewygodne, ale jak kupują wszyscy to WSZYSCY. Wszyscy mają, a ja mam kurła nie mieć?
Czekam na dedykowane kredyty gotówkowe na buty, odzież i dodatki bo