Wpis z mikrobloga

Mireczki mam pytanie. Kupiłam w popularnym sklepie internetowym AirMaxy 97. To co przyszło jest bardzo niestarannie wykonane. W środku na wkładce brak napisu Nike. Słysząc o różnych akcjach z podmiankami na odsyłanie podrób, pomyślałam czy właśnie takich butów nie otrzymałam. Zrobiłam zdjęcia i wysłałam do sklepu z zapytaniem czy flagowy model Nike za przeszło 700 zł ma tak wyglądać. Odpisali ze but jest oryginalny, więc je zostawiłam. Teraz buty zaczęły się dziwnie odbarwiać po kilku wyjściach. Zatem mam pytanie do znawców tematu, sneakerheadów i ogólnie do każdego kto ma wiedzę w temacie? Oryginał? Czy zrobili mnie na numer z bananem? #kupujzwykopem #kiciochpyta #airmaxy
lenamilena - Mireczki mam pytanie. Kupiłam w popularnym sklepie internetowym AirMaxy ...

źródło: comment_CEwRhRfvw1uEXU5EBbbvfBzpufsuy4sP.jpg

Pobierz
  • 361
ja tam za bardzo sneakerheadem nie jestem, ale mi to wygląda na solidne mejd in tajwan


@sebameba: wszystkie buty dla Nike, Adidas, Puma, Asics, NB i wielu wielu innych robi Taiwański Yue Yuen. To jest jedna firma która trzepie dla wszystkich tych marek, maja zakłady w Chinach na Taiwanie i w Singapurze a jakość jest włśnie taka jak na zdjęciu.
To już nie te czasy, że płaciło się za buty i
Co dziwnego w tym, że można kupić buty za 300 zł które kosztowały 700 na promocji?


@Kodziak: No na obecną chwile najtańszy model i to jeszcze z kukurydzianą rozmiarówką znalazłem za 550 zł a większość 650-700 to jeszcze nowy model i nie prędko będą na niego promocje... A tutaj mówimy o prawie 60% obniżce. Cudów nie ma.