Wpis z mikrobloga

@Hedage: Niedziela niehandlowa jest po prostu dla umysłowych ameb, które nie potrafią za siebie myśleć i trzeba im nakazami przypominać, że mają ''dzień święty święcić'', a przy okazji wmuszają te dyrdymały innym. Pieprzony rak...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miki4ever: chyba zależy od miasta/landu. Mam wokół siebie Shella, allgutha, i jetke wszystkie w nocy i niedziele otwarte, tylko total się zamyka czasem na dłużej niż przerwa techniczna. Nawet ta niedaleko starówki wiecznie otwarta bo nieraz po imprezie wracałem po jeszcze jednego hellesa "na sen" i zawsze było
  • Odpowiedz
@Zajoncu to trochę jak w sektach. Guru może ci ruchac żonę, przejąć cały hajs i kontrolować życie A Ty i tak będziesz go wielbil. Mechanizm Wyparcia musi być silny.
  • Odpowiedz
można zatankować tira da cały dzień do przodu?


@Marek1991: oczywiście, że tak. W razie czego są kanistry przecież, poza tym pokaż mi tira z bakiem który nie wystarczy na 10h jazdy.
  • Odpowiedz
@Najpiekniejszy_Faraon: Restauracje, stacje benzynowe ale też hotele- w pierwszym lepszym hotelu musisz mieć kelnerki, recepcjonistów, kucharzy, sprzątaczki etc. i nie ma że weekend czy święta a wręcz przeciwnie- wtedy jest jeszcze większy tłok.
  • Odpowiedz
@coo84: no dobrze, ale skoro markety są już zamknięte to gdyby zamknęli jeszcze stacje to byłoby gorzej przecież


Co gorzej? Ludzie na stację przychodzą uwaga!
- Hot-dogi
- Piwo
  • Odpowiedz