Wpis z mikrobloga

Ludzie domagający się prawa do małżeństwa i ludzie krzyczący "wyp****ć z pedałami" niczym się nie różnią.


@prawa_reka_sorosa: Przespałeś ostatnie miesiące? Cipkomaryjka, atakowanie Kościoła, liczne prowokacje, wyśmiewanie wartości patriotycznych, naklejki Tęczowej Maryi na pisuarach i śmietnikach... Obie strony są siebie warte. Różnica jest jedynie taka, że prawactwo ma więcej stadionowej patologii, a lewactwo więcej szczurzej patologii chorej umysłowo.
a co z ludźmi tworzącymi jakieś cipomaryjki i profanację obrazów świętych

Cipkomaryjka, atakowanie Kościoła, liczne prowokacje, wyśmiewanie wartości patriotycznych, naklejki Tęczowej Maryi na pisuarach i śmietnikach


@GlupiPajonk: @UberKatze: Chlip, chlip, biedni katolicy dyskryminowani i prowokowani przez tęczę, chlip chlip. LGBT nas obrażają, profanują symbole i śmieją się z nas chlip chlip.

Czego się dowiedziałem od katolików na mój temat:

- Jestem niemoralnym zboczeńcem
- Jestem chory i powinno się mnie
prawarekasorosa - > a co z ludźmi tworzącymi jakieś cipomaryjki i profanację obrazów ...

źródło: comment_z9oqdPUI7aWNG1Qkxs9pjAm4kKKgJCDA.jpg

Pobierz
@UberKatze Rzuć prawakowi trzy hasła katolik, LGBT i PiS to się będzie #!$%@? telepał ze wściekłości jak wibrator w cipie lesbijki.

Osoby po prawej jak i po lewej które nie potrafią podjąć polemiki na poziomie w sferze publicznej jak telewizja czy inne media w których przekaz jest skierowany do ogółu powinno się zamknąć w klatki i obwozić po kraju ucząc różnicy miedzy człowiekiem a tym czymś w klatce. ¯_(ツ)_/¯