Wpis z mikrobloga

Ale na potrzeby udowodnienia, że lewactwo jest złe to już się przytacza tylko przewinienia


@szybki_zuk: tu wystarczy wejść na neurope xd śmieją się z prawaków, że zakopują newsy o księdzach pedofilach, a sami robią to z nieprzechylnym im znaleziskami.

Chociażby ostatnie "cipkomaryjki", mnie osobiście to śmieszy, ale jak takie coś ma przekonać kogoś do swojej racji? xD Przecież to strzał w stope. I oczywiście, że osoby homo nie mają równych praw i jak najbardziej mają prawo o nie walczyć, a ktokolwiek nie zgadza się na legalne małżeństwa jednopłciowe, jest lekko mówiąc głupi, ale nie wiem jak parady z maryją lgbt czy chodzenie nago w tych paradach, #!$%@?ąc swoimi dojcami ma pomóc w osiągnięciu tego celu xD Prędzej zadziała to w drugą
  • Odpowiedz
@cienki137: Primo, Polska jest najszybciej ateizującym się krajem świata, więc bym się tak tym katolicyzmem nie podniecał, bo chwila moment i Polska będzie bardziej laicka niż Szwecja.
Secundo, ja nie jestem LGBT, ani homo, ale dla mnie to jest jasna REAKCJA na to, w jaki sposób kościelniacy, narodowcy i wszystkie te radykalne odłamy prawactwa traktowały przez LATA, tych ludzi.
Niech się cieszą, że nie wylatują w powietrze i nie są
  • Odpowiedz
@jankowski90: O kurde, jeszcze trochę i dojdziesz do wniosku ze marsze równości mogą być organizowane z innych powodów, niz walka o prawa do małżeństw.

Liverpool Pride is a weekend-long festival to celebrate LGBT culture held annually at the Pier Head and Gay Quarter in Liverpool City Centre, England. The event is held on the closest weekend to 2 August, in commemoration of the death of Michael Causer, the young gay
  • Odpowiedz
@BARO997: Wow, oświecony centrysta.

W temacie niewolnictwa też byś szukał "umiarkowanego złotego środka"?

Tacy są najgorsi. Po narodowcach chociaż wiadomo co się spodziewać - chcą wysłać przeciwników politycznych do gazu i należy unikać ich środowiska.

A po centrystach nie wiadomo czego się spodziewać - myślisz, że kieruje się rozsądkiem, a on by stał i patrzył jak narodowcy rzucają w Marsz kamieniami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mistellaire: Szwajcarię też krytykowałaś za neutralność w czasie wojny? Nie mój konflikt, więc jestem pośrodku a obserwować zawsze mogę

No i nie porównywałbym niewolnictwa z LGBT
  • Odpowiedz
@BARO997: Niewolnictwo to kwestia prawa człowieka do wolności, decydowania o swoim bycie.

Prawa LGBT to też prawa człowieka, tj. prawo do bycia niedyskryminowanym przez prawo państwowe
  • Odpowiedz
tu wystarczy wejść na neurope xd śmieją się z prawaków, że zakopują newsy o księdzach pedofilach, a sami robią to z nieprzechylnym im znaleziskami.


Chociażby ostatnie "cipkomaryjki", mnie osobiście to śmieszy, ale jak takie coś ma przekonać kogoś do swojej racji? xD


@xVolR: to jest to o czym pisałem. Takie "haki" zawsze się znajdą, to nie jest kwestia tego czy te środowiska coś robią źle, to jest kwestia tego, że jak chcesz walnąć psa to kij się znajdzie. Istnieje cała propagandowa machina oskarżająca osoby LGBT i inne o najgorsze rzeczy, dochodzi nawet do pobić ale ktoś doda tęczę do obrazka to prawicy #!$%@? jakby ich rozstrzeliwano. Ani nie jest to argument przeciwko, ani nie jest to też w zaden sposób porównywalne z tym co robi "druga strona". Takim podkreślaniem tego tylko legitymizujesz te chore porównania i zarzuty. Jak się chce walnąć psa to kij sie znajdzie, zawsze sobie znajdą kogoś kto im się nie podoba. Nie ma już dziwnie ubranych osób na marszach? Co z tego, znajdą se stare zdjęcia zza granicy. Tak ze wszystkim. Mniejszość ma być cicho i się nie wychylać, oni mogą wszystko. Dlaczego niby mniejszość walcząca o swoje prawa ma być idealna, dlaczego jakakolwiek kontrowersyjna osoba/akcja z nimi związana ma rzutować na cały ruch/grupę społeczną i być argumentem przeciwko nim? W drugą stronę już to tak nie działa dziwnym trafem. Chore
  • Odpowiedz
tu wystarczy wejść na neurope xd śmieją się z prawaków, że zakopują newsy o księdzach pedofilach, a sami robią to z nieprzechylnym im znaleziskami.


@xVolR: Wykop to jest jeden wielki zbiór fejk niusów od prawicy. Co to znaczy nieprzychylne znaleziska? Wykopowi "lewacy" to jest nieporównywalnie większa rzetelność i szansa na prawdziwe informacje niż reszta.
  • Odpowiedz