Wpis z mikrobloga

@anonymous_derp: wiem na czym polega ta dieta i nie jestem ani zwolennikiem ani przeciwnikiem.
Po prostu w twoich postach widzę same mięsa stąd moje pytanie.
Generalnie jeśli tak się odżywiasz od dłuższego czasu i jest OK - nie masz problemów z niedoborami, czujesz się dobrze i Twoje nerki nie mają nic przeciwko - to oczywiście się nie czepiam :)
Ile mniej więcej białka na dobę spożywasz?
@anonymous_derp: Robisz ta diete, zeby schudnac, czy jestes jakims teologiem swojej diety i uwazasz, ze to jedyny sensowny sposob zycia?

Ja odchodze od miesa, jem raz dziennie niewielka ilosc albo w ogole. Do tego nie uzywam soli, a ty sypiesz do kazdego posilku. Nie wiem, czy zyjesz zdrowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kisne, jak widze ludzi, ktorym nie wsmak konserwanty, ale herbate i kawe tylko z 5
@RatKing: Robię tą dietę, żeby być dobrze odżywionym (mięso) i nie być chorym metabolicznie (restrykcja węglowodanów). Nie jest to jedyny sensowny sposób odżywiania, ale zasadniczo jedyny, który ma szansę dać mi to, czego chcę. Ktoś może np. mieć w dupie dobre odżywienie, i chcieć tylko nie cierpieć na masę chorób cywilizacyjnych na starość. Ktoś inny może tylko chcieć mieć siłę w łapie. A ktoś inny ma w dupie zdrowie i długowieczność,