Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@K_eM1:

nie jest to skrzyżowanie, nie ma znaków.


Kekłem. Kodeks drogowy dyskretnie pomija potrzebę oznakowania i sprowadza się do "Skrzyżowanie – przecięcie się w jednym poziomie dróg mających jezdnię, ich połączenie lub rozwidlenie, łącznie z powierzchniami utworzonymi przez takie przecięcia, połączenia lub rozwidlenia" ale na spokojnie wytłumacz to gliniarzom, oni pewnie przyznają Ci rację ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@K_eM1: co Ci do tego ile sobie liczy? sam mogłeś pomyśleć i sobie wydzierżawić, a teraz płać albo nie parkuj na prywatnym terenie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Waspin jest to zdanie policjanta myślę że ma on trochę większa wiedzę pracując tutaj na co dzień
@cykus Jak już pisałem wyżej póki problem cię nie dotyczy to go nie zauważysz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blackmesa: musi być o ile mówimy o strefie płatnego parkowania ustanowionej przez miasto. Na prywatnym terenie nikt nie stawia takich obowiązków
  • Odpowiedz
@Waspin: > Kekłem. Kodeks drogowy dyskretnie pomija potrzebę oznakowania i sprowadza się do "Skrzyżowanie – przecięcie się w jednym poziomie dróg mających jezdnię, ich połączenie lub rozwidlenie, łącznie z powierzchniami utworzonymi przez takie przecięcia, połączenia lub rozwidlenia" ale na spokojnie wytłumacz to gliniarzom, oni pewnie przyznają Ci rację ( ͡ ͜ʖ ͡)

Gliniarze nie są jakimś Mirkiem, oni jednak muszą znać się trochę lepiej.

Ustawa Prawo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@go-away: i co to ma wspólnego z Twoim:

nie jest to skrzyżowanie, nie ma znaków
Gdzie masz tam zapis o jakichś znakach? Bo odnosiłem się do tego a nie do jakiejś wydumanej, filozoficznej idei skrzyżowania jako tworu.
  • Odpowiedz
wydumanej, filozoficznej idei skrzyżowania


@Waspin:

Jak tak to odbierasz, to strach pomyśleć jak się poruszasz po rondzie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Może błędem było to że zacytowałem tylko ten jeden Twój wpis, ale przeczytałem też Twoje poprzednie i bardziej odnosiłem się do tego:

do 10m od skrzyżowania może wisieć w powietrzu a mandat będzie 300zł


Plus wklejenie nie pełnej treści przepisów, która sugeruje że każde przecięcie dróg
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@go-away: jeszcze raz, powoli - co to ma wspólnego z tym, że skrzyżowanie nie musi być oznakowane a ty twierdzisz że musi?

I co to ma wspólnego z tym, że za parkowanie do 10m od skrzyżowania jest mandat 300zł nawet jak parkujesz poza drogą, na poboczu, trawie. chodniku (w terenie zabudowanym oczywiście)?
  • Odpowiedz
@Waspin: Chodzi o to że tam gdzie Op stanął to ewidentnie nie jest skrzyżowanie w myśl przepisów.

Idą Twoją logiką, co mają Twoje komentarze do Op-a, oraz do skrzyżowania skoro tam skrzyżowania nie ma.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@go-away: i widzisz to na tym zdjęciu? Ja widzę przecięcie 2 brudnych, to fakt, użwirowanych ale wyraźnie asfaltowych dróg (widać przy krawędzi sypiący się asfalt)
  • Odpowiedz