Wpis z mikrobloga

  • 142
#prawo #januszebiznesu #zgierz
Pewna Grażynabiznesu(przy okazji mieszkanka tego osiedla) wpadła na pomysł dzierżawy terenu na którym parkowali okoliczni mieszkańcy i zrobienia z niego parkingu płatnego.
Cena ~200zl od samochodu za miesiąc xD
Jedna godzina 5zl następna 3zl xD
Jedyne o czym pani zapomniała to z tego klepowiska zrobic parking.
Pobierz
źródło: comment_PSDx4wIWkycbsLVYDixU5dJGBPQFfSfi.jpg
  • 55
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lepki 200zl za miesiąc parkowania na trawniku ? W mieście ceny za parking strzeżony ogrodzony z wyznaczonym miejscem wahają się na poziomie 70-90zl za miesiąc

@Badyl69 jest parkomat

@K_eM1: @high_hopes: raczej 120-140 i to wcale nie w centrum. 80 to płacę za motocykl, bo stoją 2 na jednym miejscu i to jest całkiem tanio, bo jest wiata, a w okolicy tyle samo kasują za miejsce pod chmurką. Chodzi o ogrodzone
@K_eM1 dlaczego Grażyna biznesu? Teren stał się jej i normalne że chce opłatę za to że stajesz tam autem. Mieszkańcy sami mogli się zebrać i wydzierżawić sobie ten teren. Nie zrobili tego bo myśleli że dalej będą tam mogli stawać bez żadnych opłat.

Z cena może przesadziła, ale albo z niej zejdzie, albo zrobi na tym terenie co innego. Ostatnio na głównej był o tym temat. Kobieta mówiła ponoć coś w stylu
Sporo osób chyba mnie nie zrozumiało.
@Zygmunt3Waza
Jak zobaczyłem kartkę że będzie parking to z miejsca zadzwoniłem po szczegóły by mieć możliwość parkowania na swoim miejscu. Ale jak pani sypnęła cenę 200zl to jedynie parsknąłem gdyż w tamtym momencie 50m dalej do wynajęcia były garaże z kanałem za 250zl za miesiąc. Dodatkowo pani powiedziała że póki co będzie 200zl ale nic nie będzie robić a może później położy kostkę i wymaluje rejestrację
Parkomat jest zobacz zdjęcie w komentarzu.


@K_eM1: Kurczak nie zauważyłem. No to czyli troszkę zainwestowała już. XD W to co najważniejsze dla klientów.( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
A tak wygląda kartka za brak biletu parkingowego. Auto było zaparkowane przez znakiem parking. Z drugiej strony jest znak parking(koniec). Oczywiście pani po kontakcie telefonicznym uznała że to było na terenie parkingu. Fakt że ona o tym wie ale nikt inny nie wie gdzie jest teren działki. Po kontakcie z policją usłyszałem żeby olać bo stoi pan przed znakiem rozpoczynającym parking. Pani po moim stwierdzeniu co może zrobic z tym kwitem powiedziała
Pobierz
źródło: comment_x2Lk1elQCgZsBKDejxpj65u2TE5ybRQ9.jpg
@sramnawas ona powiedziała to raczej żartobliwie, ale myślę że nie przejmie się za bardzo jak nie będzie chętnych na parkowanie. Albo wymyśli co innego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@K_eM1: do 10m od skrzyżowania może wisieć w powietrzu a mandat będzie 300zł, ostatnio kumplowi na skuter zaparkowany poza drogą dali dokładnie taki mandat. Musiałbyś parkować za ogrodzeniem żeby było na legalu.
Swoją drogą ja popieram, babka nic nie musi ulepszać, może kasować i po 500zł jak ma ochotę, skoro ma prawa do gruntu