Wpis z mikrobloga

Wielkie elo Mirki, moim życiowym marzeniem było mieć ogromna działkę pośród niczego z ogromnym lasem. Dom z drewna, kominek, cisza i spokój. Działkę kupiłem w tym roku i w przyszłym zaczynam budować dom. Chill jak sam #!$%@?, zapach lasu, cisza i spokój, w oddali słychać tylko szelest drzew i mega daleko delikatne echo szczekania jakiegoś psa. Ja i przyczepa campingowa. Pozdro 600, warto spełniać marzenia. #coolstory #marzenia #truestory #przegryw #wygryw
Pobierz Sloneczko - Wielkie elo Mirki, moim życiowym marzeniem było mieć ogromna działkę pośr...
źródło: comment_LD0rNbazSS4pT2E98uiTChx6Z8bDRTzB.jpg
  • 49
@kaszanka_z_cebulka82 jak tylko kupiłem działkę to całą ogrodzilem, po części normalna siatką a las leśną, całość jest zasłonięta zieloną siatką autostradową (nie pytaj ile to kosztowało bo za dużo ale ograniczyłem koszty bo robiłem to sam). Wybudowałem też toaletę z prawdziwego zdarzenia, nawet jest solar żeby światło tam było i przy okazji w kiblu można ładować telefon xd.
15 tysięcy metrów kwadratowych budowlanej działki za 100k? Ale to zajebiście tanio brzmi jak człowiek jest w temacie działek we wsiach pod Krakowem gdzie 1 tysiąc metrów budowlanej kosztuje 150k :) gratuluję, też chciałbym w przyszłości sobie coś takiego wielkiego kupić :) Brzmi jak absolutna prywatność. Czy jako właściciel lasu masz jakieś specjalne obowiązki?
@NullPointer wyobraź sobie, że gmina sprzedawała tą działkę dwa lata, nikt nie chciał. Na licytacji byłem jedyny. Ludzie chcą mieszkac na osiedlach etc. Ja z Łódzkiego, do centrum Łodzi mam 28km zaledwie a i tak pracuje zdalnie. Na chwilę obecna jest to niedziałająca już ustawa dzierżawy wieczystej czyli w momencie odebrania budynku jako mieszkalnego (a lokalizacja spełnia wszystkie wymogi) działka przechodzi na moją własnośc. Jeszcze się wójt pytał czy pod inwestycje na