Wpis z mikrobloga

#famemma Co sie dzieje z rudym zakolakiem? Gość mógłby regularnie streamować i wpychać wszędzie swój ryj jak inni iflu i tego nie robi. Na fame nie walczył mimo że tam na pewno mu bańki oferowali, współprac jakoś nie kojarzę to niech ktoś mnie oświeci. Ja tam akurat go mega lubie za czasy wlogów z Krakowa i #!$%@? ulanych #!$%@? i nawet nie wiem o co ktoś mógłby się do niego #!$%@?ć bo dram też nie kojarze mimo że dlugo juz działa. Jedynie czasem bywa cringowy ale nie jest to styl #!$%@? bungee
Propsujesz plusujesz
G.....w - #famemma Co sie dzieje z rudym zakolakiem? Gość  mógłby  regularnie streamo...

źródło: platini

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Golodupcow: oglądam "odcinki" z jego RP. Ogólnie typ streamuje, bo z tego ma fajną kasę, ale widać, że już mu się nie chce. Na tym właśnie RP kontent robią mu inni, nawet nie ukrywa, że się z tego cieszy, bo sam może iść afk. Kiedyś top, ale teraz leci właśnie na tej właśnie legendzie. Nie wiem po co go do fame'u, bo gwarantuje, że byłby to poziom wariata Radka obecnie.
  • Odpowiedz
@Golodupcow: Byłem jego adminem i paris to mega w porządku morda. W życiu prywatnym jeszcze bardziej śmieszny i w porządku koleś. Przez kilka lat współpracy jedyna krzywa akcja to, że mi się w furze zrzygał, a tak to nic krzywego jedynie kilka 25letnich fanek wyruchał jak miał okresy gdzie nie był z Agnieszką. Warto dodać, że mimo iż kilka lat nie współpracowaliśmy to pomógł mi jak nowotwór dostałem. No i masz
  • Odpowiedz
@Golodupcow: Paris streamuje regularnie na twitchu ma swoje serie odklejcast w rdr zagra lub teraz w najnowszą fifke chyba jedna z najnormalniejszych person w internecie
  • Odpowiedz
@Golodupcow: byl shot jakis czas temu ze oferowali mu ponad banke ale odmowil, streamuje glownie RP w gta czy RDR2 i chyba nowe mieszkanie #!$%@? kupil bo po shotach widac ze inne. Co do wspolprav to ma z betcliciem bo wrzuca na ig a tak to nic
  • Odpowiedz
Paris mega fajny gość, poznaliśmy się prywatnie, parę razy piłem z nim wódkę pod Franticiem w Krk jak jeszcze nagrywał vlogi na yt. Szkoda że reklamował keydropa swego czasu, tak byłby nieskazitelny
  • Odpowiedz
@michaelus183: Jakbyś wiedział ile dostał za keydropa to byś mu się nie dziwił, przez wszystkie gale freak fight żaden zawodnik nie dostał takiej kwoty za walki jak paris za keydrop. Jeśli chodzi o wizerunek jako twórcy to słaby ruch ale jak wiem jakie benefity są tego to dobrze dla niego
  • Odpowiedz