Wpis z mikrobloga

Wielkie elo Mirki, moim życiowym marzeniem było mieć ogromna działkę pośród niczego z ogromnym lasem. Dom z drewna, kominek, cisza i spokój. Działkę kupiłem w tym roku i w przyszłym zaczynam budować dom. Chill jak sam #!$%@?, zapach lasu, cisza i spokój, w oddali słychać tylko szelest drzew i mega daleko delikatne echo szczekania jakiegoś psa. Ja i przyczepa campingowa. Pozdro 600, warto spełniać marzenia. #coolstory #marzenia #truestory #przegryw #wygryw
Pobierz Sloneczko - Wielkie elo Mirki, moim życiowym marzeniem było mieć ogromna działkę pośr...
źródło: comment_LD0rNbazSS4pT2E98uiTChx6Z8bDRTzB.jpg
  • 49
@NullPointer no i Ps. W łódzkiem (w stronę mojej działki, bo na codzienne mieszkam w Łodzi) w miejscowości Rosanów 1k działka budowlana pusta nieuzbrojona ok 130k a w miejscowości Sokolniki Las za 1k budowlanej chcieli między 230 a nawet 480 tysięcy zł.
@NullPointer aha i jeszcze jedno, co bardzo ważne i tego nie brałem pod uwagę chcąc duża działkę - koszenie terenu (z trawy). To jest tak rozległy temat że szok. Kupiłem dobra podkaszarke i kosze od końca maja, nie ma szans żeby to wykosić wszystko więc robię tylko wjazd i miejsce gdzie stoi przyczepa. Ostatnio miałem więcej czasu to zrobiłem sobie drogę do lasu w taki fajny zagajnik gdzie mam hamak i w
@c3l3r1on elegancja Francja, moja kobitą by się odnalazła,jak wybudowałem swój to mówi że nadal tu nie ma toalety ( ͡º ͜ʖ͡º) masz coś co odprowadza wodę? Studnie głębinowe etc? U mnie to golas narazie :(
@Sloneczko: zbiornik 1000l pod spodem, kibel za 70 kupiłem jechałem 50km, zlew za flaszkę pierdoły do hydrauliki chyba z 60zl zbiornik miałem. Drewno i tak było na szalunek potrzebne i inne pierdoły ;)
@Sloneczko: Rewelacja. Sprawdzałeś gmina, po gminie czy napaliłeś się na jakąś konkretną okolicę? Wyszukiwanie takich okazji w BIP-ie kojarzy mi się z pracą na cały etat przez dłuższy czas.
@Sloneczko: Super marzenie do którego mi jeszcze brakuje jakichś skałek w pobliżu i strumyka płynącego przez działkę :) Też niedawno wybierałem lokalizację do życia i dużo się zastanawiałem co jest ważne. Nie wiem czy planujesz dzieci. Jednak kiedy się one pojawią to taka działka na uboczu to problem. Codzienne dowozy dzieci do szkoły, jakieś zajęcia pozalekcyjne, utrudniona interakcja z rówieśnikami. Do tego brak lub kiepska komunikacja miejska, na ogół kiepski internet
@Sloneczko: powodzenia Mirku. Sam mam taki plan, kupiłem juz ziemie na #!$%@? i jestem na etapie uzyskiwania pozwolenia na budowę małego domu z drewna. Proces bolesny i czasochłonny w chu. Zacząłem w kwietnia i mam cicha nadzieje mieć juz ostateczne pozwolenie w grudniu. Zatem przygotuj sie na częste wizyty w urzędach i spora dawkę #!$%@?
@Mosqu internet jest super, autobus szkolny zatrzymuje się na końcu działki przy asfalcie ;) media są w granicy, do działki prowadzą dwie drogi asfaltowej i już mam dwa wjazdy, do trasy szybkiego ruchu mam 1km :p sklep ok 900m