Wpis z mikrobloga

Wielkie elo Mirki, moim życiowym marzeniem było mieć ogromna działkę pośród niczego z ogromnym lasem. Dom z drewna, kominek, cisza i spokój. Działkę kupiłem w tym roku i w przyszłym zaczynam budować dom. Chill jak sam #!$%@?, zapach lasu, cisza i spokój, w oddali słychać tylko szelest drzew i mega daleko delikatne echo szczekania jakiegoś psa. Ja i przyczepa campingowa. Pozdro 600, warto spełniać marzenia. #coolstory #marzenia #truestory #przegryw #wygryw
Pobierz Sloneczko - Wielkie elo Mirki, moim życiowym marzeniem było mieć ogromna działkę pośr...
źródło: comment_LD0rNbazSS4pT2E98uiTChx6Z8bDRTzB.jpg
  • 49
@Sloneczko: gratuluje :) u rodziców mam 2ha ogrodu, koszenie to bardzo trudna sprawa.
Kup sobie używanego Stihl powyżej FS300 - praca będzie szła dużo szybciej. Jeśli masz jakieś grubsze trawy, gęste połączone zarośla to >FS400 z czterożyłkową głowicą. Maszyna o dużej mocy dużo zmienia.
btw, nie musi być wcale z nowszych - ja 5 lat temu kupiłem rocznik '91 i działa świetnie. Stihl ma dostępność wszystkich części, a nowe maszyny w
@skar znam to :D jakbym słyszał siebie
Dzien 1 koszenia: boze jak tu cudownie, i ten wspaniały zapach świeżo skoszonej trawy.
Dzień 55: #!$%@?, #!$%@? #!$%@? ciągle rośnie ledwo skończę to muszę zaczynać od początku jeszcze #!$%@? usycha
Dzień 80: #!$%@? to koszenie #!$%@?, będę kosił tylko wjazd i koło przyczepy
Dzień 100: #!$%@?ć to, nie będę tu przyjeżdżał, jak będę chciał natury to sobie pójdę do lasu obok miasta
( ͡
@skar aaaaa no i jeszcze moje słowa sprzed dokładnie kilku miesięcy i sprzed tygodnia
Kilka msc temu: nie rozumiem jak ludzie mogą tak betonować swoje działki i kłaść wszędzie tą kostkę, przecież jak jest fajnie można boso chodzic po trawie, wygląda to ładnie i naturalnie
Tydzień temu: [zamawia kostkę] xd