Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy znacie taki plugin '30 Seconds of Knowledge' (bardziej pewnie programirki), ale tak mi się to spodobało, że w ramach nauki pisania pluginów do przeglądarek zrobiłem coś podobnego, a wiec naukę słówek (plugin do chrome). (na ff też jest jakby co)

Czyli w skrócie, kiedy dodajesz nową kartę przeglądarce to zamiast standardowego okna z ostatnimi otwartymi stronami, masz np. 5 słówek po angielsku do odgadnięcia (konfigurowalne).

Jako, że to mój pierwszy plugin byłbym wdzięczy o jakiś feedback, czy warto to rozwijać, czy komuś się to podoba, czy do zaorania.. :)

#angielski, #angielskizwykopem, #programowanie, #naukaprogramowania, #naukaangielskiego, #angielskiwkarcie

Dobre to?

  • Zaorać 21.7% (5)
  • Odpuść gościu 30.4% (7)
  • Fajne to, ale wywal 13.0% (3)
  • Dobre jak za darmoszkę 13.0% (3)
  • Wincyj! 21.7% (5)

Oddanych głosów: 23

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arystosedes: Przetestowalem.

Pierwsze mysli:
1. UI do wymiany. Zarowno kolory jak i fonty - to musi pasowac do stylu Chrome, czyli Material Design i te sprawy.
2. Jak uzytkownik wejdzie w opcje, to nie ma mozliwosci powrotu do widoku ze slowkami - chyba ze otworzy nowa karte.
  • Odpowiedz
@briskmann:
1. Kto powiedział, że musi (ta wtyczka jest też na Firefoxa)? ;-) Material Design to nie jest jakiś jedyny słuszny standard i wszystko musi być projektowane w oparciu o niego ;-)
2. Dzięki, zgadza się do poprawy
  • Odpowiedz
@briskmann: Jasne, że dla niech, ale wypowiedziałeś się na ten temat póki co tylko Ty, więc póki co bazuję na swoim doświadczeniu, a jak będzie głosów więcej, to się zmieni, to najprostsze w tym temacie :)
  • Odpowiedz