Wpis z mikrobloga

Czasami sobie stalkuję na fejsie mojego pierwszego chłopaka, z którym byłam dwa lata. Z 6 lat już nie jesteśmy razem i tyle tez nie rozmawialiśmy, ale wiadomo - przestalkować raz na jakiś czas trzeba, szczególnie, że mnie #!$%@?ł ze znajomych po zerwaniu.

Wchodzę i widzę, że od roku jakoś udziela się jako jakiś harcerz, czy ki #!$%@?. Jakaś wersja harcerza dla 25 letniego faceta xD Do tego nosi krzyżyk na szyi. Parę dni temu był na pielgrzymce na Jasną Górę. Dużo się zmieniło, bo jak miał naście lat to średnio był w tym kościele xD

A do tego ma zdjęcie ze swoją dziewczyną i mamą. Matka przytyła i w sumie to dobrze, nigdy jej nie lubiłam. Taka bardzo zapatrzona na syneczka była i dostawała wścieku macicy jak go przytuliłam albo jak stanął w mojej obronie jak jej odjebywało.

No, ale dziewczyna ładna nawet. Niby w sumie spoko, nawet ta pielgrzymka jakoś mnie nie rusza. Ale jego laska była w sandałach i skarpetkach.
Jakoś tak nie wiem. Nie czaję tego. Mój mózg się zatrzymał.

#zwiazki #gownowpis
  • 74
  • Odpowiedz
@luukasz1905: niee, z wyglądu w ogóle mi się już nie podoba. w ogóle dziwne jest to, że wszyscy uważają, że mam kompleksy i nadal go kocham xD był to mój pierwszy chłopak, więc maaaasa sentymentu się ciągnie za nim. weszłam na jego profil bo dodał komentarz do zdjęcia wspólnego znajomego, które chciałam skomentować i zobaczyłam, że ma zdjęcie z krzyżykiem i się zdziwiłam, bo on nigdy nie był za kościołem
  • Odpowiedz
@ZjadaczPrzegrywu: kurde bele xD ale ja jestem od dwóch lat teraz w szczęśliwym związku. kiedyś byłam zła na to jak zerwał, ale poza nim miałam 3 innych ziomali, więc ten to już dawno poszedł w zapomnienie. ale sentyment pozostał, no bo to pierwsza, młodzieńcza miłość. teraz już mam niezłą beke z tego zerwania no i mi się też dobrze układa :D
  • Odpowiedz
@konsumatumest wystarczy że byś raz poszła na pielgrzymkę albo chociaż minimalnie się tematem zainteresowala zrozumialabys kwestię skarpetek z sandalami... A tak #!$%@? dyrdymały.
  • Odpowiedz
@konsumatumest dobra dobra ja swoje wiem, znajdź sobie chłopaka to wtedy może ci przejdzie ochota na byłego, swoją drogą czemu kobiety wolą zajętych? Pamiętam jak bylem jeszcze stulejarzem i wkoncu znalazłem sobie dziewczynę to już potem od innych opedzic się nie mogłem
  • Odpowiedz
@luukasz1905: ale ja mam chłopaka od dwóch lat XDDD i ani odrobiny na byłego
@Rachell: ale to nie było zdjęcie z pielgrzymki. miala białe skarpeciochy do ładnych, delikatnych sandałków, a do tego zwiewną sukienkę. to nie wyglądało jak zdjęcie z pielgrzymki, bo było chyba robione w jego kuchni xd
  • Odpowiedz
@konsumatumest: Też bym chciał postalkować byłe, ale jedna w ogóle nie ma żadnych mediów społecznościowych, a druga wrzuca zdjęcie raz na rok a poza tym w ogóle się nie udziela. Ehh, jak żyć :/
  • Odpowiedz
@wooster: ubrać to możesz siostrę, a nie worek, to raz.
Na tej samej zasadzie, bezkrytycznie uznajesz, że niszenie skarpetek do sandałów jest nieestetyczne, bo ktoś ci tak powiedział.
Choćby ci się zdawało, że jesteś taki niezależny, to dopóki sam sobie nie dziergasz materiałów i nie szyjesz z nich ubrań, to tak samo pozostajesz w tej kwestii zależny od widzimisię projektantów i producentów, więc mi się tutaj nie sadź.
P. S.
  • Odpowiedz