Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Babojadek: słabe to :-\ kiedyś feministki walczyły o to by traktować je równo, tak samo jak mężczyzn. teraz nagle się okazuje że "równo" to za mało. pominę już to, że dnia dla mężczyzn nie ma, co jest dyskryminacją połowy klientów...

a walczyć z patologicznymi zachowaniami niektórych można zupełnie inaczej (np. przez zakaz wstępu)
Trafiają się takie co podchodzą do faceta który im nie odpowiada, popchną go i się drą że ją molestuje, na własne oczy widziałem takie akcje 3 razy i znajomi czasem też coś podobnego opowiedzieli. 90% to były "karyny" które liczyły na swojego sebixa żeby skasował typa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@whiteglove: kto płaczę? zaprawdę powiadam Ci niewiasto: "w dniu, w którym secret_passenger uroni pierwszą łzę, Ahura Mazda zakończy egzystencję wszystkich istot na tym nędznym padole i nadjedzie Dzień Sądu" :-)

a tak serio - skoro ja wskórałem koleżanki przeciw ich dyskryminacji ze strony mężczyzn, to może teraz czas na jakiś rewanż że strony rozsądnych kobiet? i na pewno nie pomaga w tym fakt, że dla zbyt wielu (nawet rozsądnych kobiet) postulaty