Wpis z mikrobloga

Tak mnie naszło z rana... Patologia ma swoje 500+, młodzi maja zerową stawke podatku, rodziny z dziećmi mieszkanie+, emeryci mają trzynastkę... A co mają młodzi ludzie, którzy nie są małżeństwem i nie maja dzieci, mają 26-35 lat i chcieliby założyć rodzinę, kupic mieszkanie (oczywiście na kredyt) i żyć godnie? Dlaczego tej grupie społecznej nikt nie chce pomagac, skoro pieniądze sa praktycznie rozrzucane na lewo i prawo?

#pis #podatki
  • 177
@kfffasny: trochę jak ja. Kupuje mieszkanie, na kredyt oczywiscie. Z dziewczyną planujemy dziecko jak się ustatkujemy i będzie nas stać. Jestem #!$%@? przez państwo i patologiczne społeczeństwo na każdym możliwym kroku. Uuu złodziej, mieszkanie kupuje. Uuuu złodziej, planuje kupno nowego auta itd. a ja po prostu chce stworzyć do 30stki odpowiednie warunki dla dziecka, by mogło przyjść na świat w rodzinie, która na to dziecko stać.

Z drugiej strony moja siostra,
@kfffasny: Nie rozumiesz mechanizmów działania państwa. Ziomeczku weź to na spokojnie i sobie przeanalizuj.

Młodzi ludzie mają ulgi, żeby mieć lepszy start w życie, mam 23 lata i zarabiam koło 3k netto że zwrotem dochodowego, bez miałbym 2750, 250 zł piechotą nie chodzi, a puki nie złapie doświadczenia fajnie jest mieć za co żyć w mieście wojewódzkim.

Emeryci dostali kasę, bo ich poziom życia był żałosny, moi rodzice wynajmują mieszkania, i
@Kolej00rek albo jak rodzice beda leciec na zasiłkach :D

I oczywiście nie twierdzę broń boże ze tylko patologia pobiera 500+, źle sformułowalem wypowiedź. Aczkolwiek jakos po tej grupie społecznej widać że jak sie daje ludziom rybe zamiast wedki to poza ciągła chęcią kolejnych ryb nie mają aspiracji do ogarnięcia sobie wedki (oczywiście jak zwykle NIE WSZYSCY TACY SA)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kfffasny:

A co mają młodzi ludzie, którzy nie są małżeństwem i nie maja dzieci, mają 26-35 lat i chcieliby założyć rodzinę, kupic mieszkanie (oczywiście na kredyt) i żyć godnie?

Mają #!$%@?ć na całą resztę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Nie będą protestować, bo pracują i nie mają czasu