Wpis z mikrobloga

  • 1289
Tak mnie naszło z rana... Patologia ma swoje 500+, młodzi maja zerową stawke podatku, rodziny z dziećmi mieszkanie+, emeryci mają trzynastkę... A co mają młodzi ludzie, którzy nie są małżeństwem i nie maja dzieci, mają 26-35 lat i chcieliby założyć rodzinę, kupic mieszkanie (oczywiście na kredyt) i żyć godnie? Dlaczego tej grupie społecznej nikt nie chce pomagac, skoro pieniądze sa praktycznie rozrzucane na lewo i prawo?

#pis #podatki
  • 177
  • Odpowiedz
@kfffasny @Sl_w_k_1 czemu jako singiel mam #!$%@? warunki kredytowania mieszkania i niekorzystne procenty? W Szwecji, Norwegi są specjalne programy by samotne przegrywy nie musiały mieszkać u mamy.
Po za tym skoro dziewczyny wymagają własnego mieszkania to co zrobić? #!$%@?ć pół pensji na wynajem kawalerki od Janusza w takim Gdańsku gdzie teraz mieszkam czy co?
  • Odpowiedz
@radek32241: pamietaj ze piszesz do jakiegos platnego debila, co to ma #10groszyzawpis i ma za zadanie nie poruszyc kwestie spoleczna, czy znalezc sposob, tylko siac dezinformacje.

Kazdy z glowa na karku potrafi wszystko ogarnac, a Ci co nie ogarniaja sa sami sobie winni (wykluczajac osoby niepelnosprawne oczywiscie, chociaz i tam sobie swietnie radza, jesli umysl nie zawodzi).

Nie trzeba byc kombinatorem, tylko byc skupionym na - jak to
  • Odpowiedz
@Maly_skowyrny_zuk: Czyli mam rozumieć, że nierobom się należy mieszkanie, a ja mam #!$%@?ć bo i tak się nie załapię przekraczając dochody, brać kredyt i się bujać 30 lat czując oddech banku na karku ? xD
Jak widać jest dużo za darmo tylko dla patologii i nierobów, a nie dla ludzi pracujących, więc się bujaj ze swoją teorią.
  • Odpowiedz
@Hawthorne: hmm. Powiem tak. Istota zycia jest rozmnazanie i ekspansja na nowe tereny.
Ale my, jako homo sapiens sapiens, powinnismy byc ponad to i zaczac dazyc glownie do samorozwoju, co pozwoli nam potraktowac glowny sens zycia niejako dodatek, badz bonus.

Takie jest moje zdanie.
  • Odpowiedz