Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@szymeg7: wykupuję sobie wczasy nad polskim morzem, w jedyne 2 tygodnie w roku gdzie nie muszę zapieprzać i mogę wreszcie odpocząć i się zrelaksować, a tu ma mi paradować po plaży jakaś ekipa księży, śpiewająca i wciskająca mi na siłę Boga. No nie powiem bo bym się troszkę zdenerwował
a ja myślałem, że wypominanie błędów ortograficznych


@krystian-masiak: To trochę dziwne, że tak myślałeś, bo w sumie ciężko znaleźć jakiekolwiek uzasadnienie, żeby to miała być dziecinada. Z kolei problemy z poprawnym pisaniem, czy tłumaczenie się w taki sposób to zdecydowanie dość dziecinne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bArrek: Mówię o kościele, nie o patusach sebixach obrońcach narodu, bo przez nich to wstyd się przyznać, że jest sie narodowcem.Sebixy w dupie mają kościół. Msze są wypełnione dziećmi i starcami. Co najwyżej trafi się jakaś #!$%@? co sprzeciwić się babci nie umie, lub jakiś Tomek co traktuje to naprawdę na poważnie.
@kolnay1: wypominanie błędu ortograficznego w dyskusji z prześmiewczym tonem jest dziecinne. Nie dość, że nic nie wniosłeś to jeszcze widzę, że się tym szczycisz. Na dodatek nadal nie pokazałeś mi gdzie ten błąd się znajduje. Rozumiem, że mam doczynienia z wirtuozem konkursów szkolnych z dyktanda.
@szymeg7: "Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. 6 Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie."