Wpis z mikrobloga

Jak tam wstawanie z kolan? Czy polska prawica ma zamiar coś zrobić z tym, że jesteśmy wyzyskiwani jako dosłowna kolonia zachodnich koncernów? A no tak, jest zajęta biciem tęczowych nastolatków na paradach. To może liberałowie powiedzą coś o tej patoli co to tylko dostaje hajs i przywileje od rządu, a potem nie pracuje i nie płaci podatków? Ups, zapomniałem że patolą mogą być tylko jacyś biedni, brzydcy ludzie z Polski B, a nie poważni ludzie w garniturach na ważnych stanowiskach, mój błąd.
A to dopiero wierzchołek góry lodowej...

#antykapitalizm #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #gorzkiezale #bekazpisu
źródło: comment_Ao0suzxWHmWfYfCITzD8CAudhI9ocoKA.jpg
  • 44
@JaszczurReptylCzipke: PiS, którego premierem jest bankster bez skrupułów cisnący na pożyczki we frankach ma bardziej wbite w Polski interes narodowy niż otwarcie pro-zachodnie PO. Neokolonializm pełną gębą, tu ma być tania montownia i źródło siły roboczej na zachód, a nie jakieś państwo.

Narodowcy są tak głupi że by ruskiego źródła nie poznali nawet jak jest pisane grażdanką, dopóki zgadza się z poglądami to spoko.
@Drakii: To zobacz sobie ile w Polsce jest firm produkujących auta i podzespoły, lub elektronikę, które wykazują miliardowe zyski a nie płacą tu podatków, chociażby LG. Zobacz do ilu fabryk kolejne rządy dopłacały z budżetu.

Zarobki Polaków to jest nadal malutko w porównaniu do kosztów jakie te same montownie generowałyby na zachodzie, co z tego że jakiś monter zarabia 2580zł zamiast 2400zł, skoro firma i tak wykazuje 50MLN euro zysku, ale
jesteśmy wyzyskiwani jako dosłowna kolonia zachodnich koncernów


@JaszczurReptylCzipke: Ponieważ pewne korporacje korzystają z udogodnień citu? Cit został stworzony by nagradzać inwestycje... Powiedz mi po co takiej dużej korporacji zysk rok w rok? Jedynym wyjściem było wprowadzenie kontrowersyjnego podatku przychodowego, chciałbyś tego?

Oczywiście #!$%@? przemysłu

innych usług publicznych


@JaszczurReptylCzipke: Przemysł to usługa publiczna? Jak go w Polsce #!$%@?? Przecież większość tych fabryk była nierentowna.
@JaszczurReptylCzipke: jak Polacy się nadają do tarcia chrzanu a nie do prowadzenia sieci handlowych to czego się spodziewasz? Jakoś LPP ma się dobrze. Społem miało gotową sieć sklepów i idź tam na zakupy beton beton beton, związki zawodowe i laska że cię w ogóle obsłużą, o żałosnym asortymencie nie wspominając. Sprzedali by to Niemcom to w pół roku by byli największą siecią handlową w Polsce.