Wpis z mikrobloga

via Android
  • 374
@rales wiesz dla mnie to może i brać 100tys ale niech sobie śpiewa adekwatnie do wieku a nie o pokrzywdzonych uczuciach dwunastolatki ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@K4rpik: Serio Cię to dziwi? O czym ma śpiewać, o zwierzątkach i że jedzie pociąg z daleka? Nie ta grupa odbiorców, nie będzie z tego kasy :P Przecież teksty jej piosenek są skierowane do takich właśnie nastolatek jak ona. Są doskonale dostosowane. Większość dziewczyn w wieku 12-15 lat jest niesamowicie emocjonalna, to czas dojrzewania, pierwszych miłości. One identyfikują się z tymi tekstami bo nawet jeśli nie doświadczyły żadnego związku z chłopakiem
  • Odpowiedz
  • 34
@CordellWalker to wina doroslych. Dzieci nie dorastaja szybciej niz 20 lat temu bo zmutowaly ich geny, tylko dlatego bo firmy odkryly, ze dzieci sa drugim zajebistym celem marketingowym zaraz po kobietach. Wiec rozkrecila sie karuzela #!$%@? i te same gowniarze zamiast o szukaniu dziubdziuba i przygodach sluchaja o fejmie, milosci i furach.
  • Odpowiedz
  • 49
@K4rpik 2k19, ludzie dalej myślą że wokalista śpiewa o sobie... większość z nich to ludzie którzy potrafią śpiewać i tyle, kompozycja i tekst należą do producentów którzy dają angaż gwiazdom i koniec tematu... pół polskiej sceny śpiewa piosenki Cygana, o to nikt się jakoś nie czepia, tak jak o to, że większość kultowych utworów nie tylko pop to covery
  • Odpowiedz
@K4rpik: może nie będzie to pasować do roksany, bo ona jest produktem muzycznym i @errabunda już ci wyjaśniła o co chodzi, ale ograniczanie nastolatków do wyrażania swoich uczuć w utworach o kredkach i wycieczkach szkolnych to jest #!$%@? trochę zniżanie się do poziomu gówna. Ja w jej wieku pisałem wiersze i zdobywałem nagrody na konkursach literackich i nie pisałem o pluszakach. Są dzieci, których wrażliwość to coś więcej niż szkoła i
  • Odpowiedz