Wpis z mikrobloga

@Araki: nadal są bachorami tylko im się hehe wydaje że tacy dorośli i pomiędzy nimi a np. 20 latkami nie ma różnicy. Niestabilne emocjonalnie, bez doświadczeń. To że mają pociąg seksualny i palą fajki, to co? Ostatnio dwóch gówniarzy na oko 7-8 lat widzialem jak pod sklepem na fajke sie zmawiali, mam zacząć do nich mówić per młody panie patusie?
  • Odpowiedz
@Korczaszko: Nie są, jasne - Nie są najdojrzalsi na świecie, fakt faktem - Ale nie można ich traktowac jak zupełne dzieciaki, gdyż swoje już wiedzą. Sam pomyśl - Jaki w tamtym czasie byłeś? Inny? Inaczej myślałeś niż ona? hm?
  • Odpowiedz
@K4rpik: właśnie mniej więcej w wieku 13-14 lat pojawiają się pierwsze zauroczenia. Nie można lekceważyć uczuć, które szargają serduchem dorastającej dziewczyny. To oczywiste, że nie są zazwyczaj poważne, ale komu jest oceniać ich siłę? Każdy ma przeżycia adekwatne do swojego wieku. Mi największym problemem może być teraz kredyt mieszkaniowy, a Roksana może mieć złamane serce.
  • Odpowiedz
@analogiczna: Ja mam cichą nadzieję, że te wszystkie odpowiedzi typu "hurr co ona wi o życiu, do nałki kuuurła i ksiunżkuf, a nje..." to trolling. Bo jeśli nie, to przykro trochę słuchać, że stosunkowo młodzi ludzie powoli przekształcają się w kogoś, z kogo się śmieją - w typowego Janusza z wąsem, głoszącego z fotela przed telewizorem swoje mądrości, z których można wywnioskować, że on to w sumie nigdy nie był
  • Odpowiedz
@K4rpik: #!$%@? mać Ona jest 2005 rocznik i ma.konto yt vevo wtedy kiedy ja byłem na któryś z kolei niezaleznych wakacjach to ona się urodziła Ja #!$%@?ę. Aż się boję coś takiego włączyć żeby mnie jakieś służby nie zaczęły obserwować.
  • Odpowiedz
@K4rpik: mega jej nie trawie, wypompowana na siłe sztuczna gwiazda, ktoś wyłożył grubą kasę pewnej żeby zrobić z niej gwiazdę. Teksty pewnie tez kupione, promo w radiu pewnie tez zapłacone żeby wybiła się
  • Odpowiedz
Nie ważne czy te teksty sa adekwatne do wieku czy nie, ma kawał głosu, zapowiada się bardzo dobrze dlaczego nie promowac dziewczyny, która wygrała konkurs na międzynarodową piosenkę i ma talent ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@SP_Alfa_Kilo: A jeśli samemu w podobnym wieku nie przepadałem za LO27 czy innym 18L? Nigdy nie trafiały do mnie tego typu przekazy. Byłem Januszem już mając 10 lat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem, czemu. Może nie byłem dość muzykalny. Może to mój opór przed modą jako taką. A może moje odczucia były zawsze zbyt osobiste, by utożsamiać je z masówką, nie znaju.
  • Odpowiedz