Wpis z mikrobloga

Serio Cię to dziwi? O czym ma śpiewać, o zwierzątkach i że jedzie pociąg z daleka? Nie ta grupa odbiorców, nie będzie z tego kasy :P Przecież teksty jej piosenek są skierowane do takich właśnie nastolatek jak ona. Są doskonale dostosowane. Większość dziewczyn w wieku 12-15 lat jest niesamowicie emocjonalna, to czas dojrzewania, pierwszych miłości. One identyfikują się z tymi tekstami bo nawet jeśli nie doświadczyły żadnego związku z chłopakiem to CHCĄ
  • Odpowiedz
@K4rpik: Czego oczekujesz od nastolatki, ja po pierwszym "hicie" z wygranej Eurowizji wiedziałem jakiego typu piosenki będzie śpiewać( ͡° ͜ʖ ͡°), nie mój gust muzyczny, po prostu przełączam na inne radio i tyle.
  • Odpowiedz
  • 0
@K4rpik ale wiesz że wykonawca utworu nie zawsze jest twórcą słów i muzyki? Ktoś jej napisał tekst, ktoś napisał muzykę, ona zaśpiewała, media podłapały i kasa się kręci
  • Odpowiedz
@K4rpik: przecież te teksty i muzyke piszą profesjonalni muzycy i tekściarze, a ona jest tylko instrumentem jak trąbka czy cymbałki. Drugą jej funkcją jest bycie osobowością medialną do robienia kasy dla wydawnictwa.
  • Odpowiedz
@RychuAstlej: Alizee miała 16 lat jak wyszedł jej pierwszy singiel "Moi... Lolita", a takie siksy są całkiem już "legalne" i w wielu krajach (w tym warunkowo w PL) są uznawane za osoby pełnoletnie
  • Odpowiedz
identyczne emocje jak u dorosłego, bo to te same substancje


@koroluk: U dwunasto-czternastolatek nie, nie identyczne emocje jak u dorosłego, ich emocje są przejaskrawione, zbyt intensywnie na nie reagują, ponieważ nie mają wykształconej kory czołowej :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@koroluk widzę że bardzo interesujesz się reakcjami chemicznymi w ciele dzieci, no ale tęcza na profilowym zobowiązuje ( )
  • Odpowiedz