Wpis z mikrobloga

Oczywiście fame mma nie promuje patologie, co nie labalbal i #boxdel? Bierzecie jakieś ladacznice, która ssie pałę raperom i chwali się tym całemu światu przy okazji wąchając k--s z ch0ja. Druga gwiazdeczka to ta, która szczyci się swoją pi*dą całemu światu i uczy nastolatki jak prawidłowo wkładać sobie zabawki w cip$ko.

Polak też dobra patola razem z tym ferrari (ogólnie długa lista Pato-mma, ja ją skróciłem), teraz Malczyński jedzie klepać kogoś, kogo pierwszy raz widzę, no ładnie ta wasza walka z patologią. To jak? Zaprosicie tego Olejnika na fame mma 5 z malczyńskim? Dobry interes chłopaki dawajcie, potem powiedzie, że żadną patole nie reklamujecie. dawajcie, hajs musi się zgadzać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#famemma #patostreamy #danielmagical
M.....o - Oczywiście fame mma nie promuje patologie, co nie labalbal i #boxdel? Bierz...

źródło: comment_jTc9C98DGnnByKmcmV41TuYcvADGO4N0.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jebbun: Nie musisz się jebbun chwalić, że brałeś od niej lekcje. Śmieje się z hipokryzji włodarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten Fame powinni zmienić juz na oficjalnie Pato-MMa( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: no i ok ( ) i tak mnie rozpyedala jak magical puce wali do goli a ten na niego ma wywalone, przydał się tylko do wypromowania gali wśród dzieci, później już wszystko kręci się samo, z soft patologią, a nie hard typu okładanie matki kulami czy walenie w machy
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: Mówiąc o patologii na Famemma to grzech nie wspomnąc o walikonixie który publicznie pobił niewinnego chłopaka na live oraz niszczył pracę wielu ludziom głupimi telefonami.
  • Odpowiedz
@MrPrado30: Więcej patologicznych jutuberów tam było niż nie patologicznych, czyli takich jak ztrolowany, bonus itp.

Patologicznych mam na myśli tych, co zaczęli tę swoją karierę przez patologiczne streamy i tym podobne, dostali dzięki temu "Fejm". Oczywiście oglądam patologie i tylko oglądam, (żeby zaraz ktoś nie płakał i nie mówił " OO on ogląda patologie, a ja r*chające się zwierzęta i jestem normalny), ale niech się nie wybielają i nie
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: Oni nawet na swój kanał dali skrót z konferencji w którym Ferrari wyzywa Adriana od bękartó j------h ale patologii nie promują, oni zmieniają swoje życie dla walki i po walce bedą sportowcami
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: Najlepsze jak w Lekko nie będzie Bombello plącze się w zeznaniach i nic z tego nie wynika.
Przeciez pytanie " czy nie promujecie patologii " to jakiś fuck up k---a to patologia promuje to g---o famemma
xD
  • Odpowiedz