Wpis z mikrobloga

@Abaddon84: lepiej znam Słowaków bo tam dodatkowo jeszcze mieszkałem, ale z Czechami miałem równie częsty kontakt. Najbardziej mnie u nich wkurzało pokazywanie że jacy to oni są zajebiści i lepsi od innych, serio u Polaków i Słowaków to nie występowało, gadali, pili, śmiali się, ale jakiś czech zawsze musiał się wpieprzyć i mówić jak to u nich jest pięknie i cacy, i takie tam podobne
@marselihno idąc tym rokiem myślenia to powinniśmy nienawidzić wszystkich bo każdy miał przodka ci zaszkodził naszym przodkom


@Filareta: Patrząc na wielu Polaków to dokładnie tak jest. Lubi się ewentualnie Węgrów. A tak to z każdej strony wróg. Niemcy, Czechy, Słowacja, Ukraina, Francja, kraje skandynawskie to już przecież islamistan, także też wróg. Wszędzie wrogowie biednej Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czesi nikogo nie lubią, to naród buraków, lata świetlne przepaści w porównaniu do Słowaków. Bliżej im do Niemców niż do jakiegokolwiek innego narodu. Wyjątkiem są Czesi z Śląska cieszyńskiego, tam można z nimi się pośmiać i pobalować, cała reszta to buraki i cwaniaki nie znające się na żartach, co to nie oni... Szkoda gadać


@droid43210: Ludzie z Zaolzia to złoto. Reszta Czechów jest po prostu miła.
@marselihno: Mieszkałem rok w Czechach, znam czeski.
I gdybym kiedyś sam nie poruszył tego tematu przy piwie (sami zresztą Czesi tłumaczyli, że to były polityczne potyczki między komunistami - polecam serię české století, tam jest również odcinek o tych wydarzeniach), to nikt by o to do mnie nie wyburzył. xD Także biczuj się dalej.
@dynx: @droid43210: @marselihno: @Yukio_Mishima: Zawsze mnie śmieszy stwierdzenie "czesi nas nie lubią" albo "my nie lubimy niemców". Normalny człowiek ma wyje%ne na takie rzeczy. Traktuję drugiego człowieka tak samo, niezależnie od narodowości. Jak się wyjedzie z kraju i zachowuję się normalnie to zauważa się, że to są tacy sami ludzie. Janusze się znajdą w każdym kraju, ale zazwyczaj oni nie mają styczności z tą "nielubianą grupą etniczną".