Wpis z mikrobloga

@Whizkazzz: W sensie, że geje sekretnie prześladują kościół od jego powstania? Oj, nie bardzo.
A kościół gejów prześladuje od dawna, odkąd tylko zyskał jako taką władzę.
  • Odpowiedz
a skąd wiesz, że to właśnie jakiś gej nie zaczął tysiąc lat temu?


@Whizkazzz: Bo wiem. Pasuje Ci taka durna dyskusja?
To kościół od lat czepia się lgbt i to polska prawica szerzą fałszywe informacje.
  • Odpowiedz
Foliowa czapeczka poprawiona?


@Whizkazzz: Fałszywe informacje o nauce "masturbacji" w przedszkolach. Nie słyszałeś?
A kto kolportuje bzdury o tym, żę wśród homoseksualistów jest więcej p-------w?
  • Odpowiedz
W sensie, że geje sekretnie prześladują kościół od jego powstania? Oj, nie bardzo.


@GordonL: zgodnie z logiką LGBT - skoro Imperium Rzymskie prześladowało katolików-chrześcijan (tak samo jak np faryzeusze, protestanci, muzułmanie, komuniści itp.) a w każdej populacji są homoseksualiści, to tak, geje prześladowali kościół od samego początku :P
  • Odpowiedz
skoro Imperium Rzymskie prześladowało katolików-chrześcijan (tak samo jak np faryzeusze, protestanci, muzułmanie, komuniści itp.) a w każdej populacji są homoseksualiści, to tak, geje prześladowali kościół od samego początku :P


@Ogar_Ogar: Tak to to nie działa :)
  • Odpowiedz
@Whizkazzz: oczywistym faktem jest że Kościół od setek lat optuje za wyrównaniem praw i absolutnie nigdy nie potępiał gejów, nawet w biblii jest napisane że gejom nie należy robić żadnej krzywdy - ten właśnie fragment zamieścił pracownik ikei którego zwolnili za bycie katolikiem

O k---a ale odlot, aż chyba zostanę prawakiem xDDDDD
  • Odpowiedz
no działa tak samo, jak z hasłem geje byli w AK :P


@Ogar_Ogar: Może i byli, a może ich nie było.
Ale tak dalekie uogólnianie bardzo spłyca dyskusję.

Jasne - mogę napisać, że Polacy prześladują gejów i zakończyć, wrzucając wszystkich na czarną, ale po co? ;)
  • Odpowiedz
Tęczowa zaraza odnosi się do aktywistów-gejów, a nie do homosi.


@Volki: Katolicka zaraza odnosi się do katolskich-aktywistów, a nie do zwykłych katolików.
  • Odpowiedz