Wpis z mikrobloga

Odnośnie #afera to Wykopki nic się nie uczą. Kilka lat temu Kamdz zauważył nieprawidłowości w działaniu portalu. Mianowicie jedno z reklamujących tu kont miało multikonta którymi wykopywało swoje wpisy. Kamdz zrobił wpis o tym procederze, który został zignorowany. Ponieważ użytkownik się nie poddawał i dalej pisał o sprawie, która zyskała rozgłos i plusy, Kamdza zbanowano. Nie pamiętam już powodu.

Zaczęliśmy akcję tak jak Wy obecnie. Powstał tag #ruchoporukamdza powstawały memy, komiksy, kilku wykopków dowodziło buntem, a wśród nich legendarny @stekso, którego w rezultacie również zbanowano. Co osiągnęliśmy? Nic. Kamdz przesiedział na banicji chyba miesiąc. Moderancja odbanowała Stekso kilka dni wcześniej z wielką pompą, próbując ocieplić swój wizerunek, jednocześnie nie uginając się przed żądaniami odbanowania Kamdza.

Obecnie identyczna sytuacja z #aferamadonny gdzie ileś tam osób dostało bana (tym razem nawet perma, tamte były zwykłe) i powstała grupa oburzonych. Nic to Wam nie da. Szkoda Waszych sił. My walczyliśmy. My znamy realia.

Pozdrawiam, Rimfire zastępca generała oddziału szturmowego ruchu obrony Kamdza.

#heheszki #komiks #moderacja #moderacjacontent
Pobierz Rimfire - Odnośnie #afera to Wykopki nic się nie uczą. Kilka lat temu Kamdz zauważył ...
źródło: comment_RGmacF2iVIeZmRKZjXSA1dJU7PIpThLY.jpg
  • 13
@Rimfire: miałem bana za rzekome multikonto przez pół roku, #!$%@? dało pisanie do nich, albo od razu zamykali zgłoszenie, albo w ogóle nie odpisywali. Wiesz kiedy mnie odbanowali? jak im napisałem, że będę wysyłał #!$%@? spam do każdego reklamodawcy opisując to jak mnie potraktowano, na drugi dzień miałem zdjętego bana, więc może to jest jakiś trop.
@Zielony_Ogr: Akurat przez kontakt byli dla mnie mili. Na to konto co mam teraz dostałem bana za multikonto bo dużo wcześniej miałem faktycznie inne, na które się zalogowałem później i, swoją drogą słusznie, dostałem perma. Napisałem w uprzejmy sposób prośbę do moderacji czy mogliby mi odbanować to konto bo o tamtym zapomniałem czy coś w ten deseń. Miła moderacja odpisała, że konto odbanowali, ale stare konto muszę usunąć, i tak też
@Rimfire: pół roku do nich pisałem, żeby sprawdzili IP, bo na pewno się nie zgadza, żeby zobaczyli, że to moje rzekome multikonto zakopywało nawet moje znalezisko, #!$%@? to dało. Dopiero jak mi odpisali, że ich system wykrył u mnie multikonto i decyzja jest ostateczna to się #!$%@?łem i im napisałem, że to #!$%@? i od jutra wysyłam spam do reklamodawców opisując to jak mnie potraktowano i dopiero po tym mailu zdjęli
konwersja jakość - > ilość, co akurat dla nich pasuje lepiej.


@efem: To można było zauważyć w 2017 roku kiedy zaczęły tu napływać fale patusów nasyłane przez swoich idoli z Youtube. Całe gorące było zalewane wysrywami o streamujących menelach dzień w dzień, a zarząd zdawał się być zachwycony traffickiem. To dlatego obecnie na Wykopie jest tyle wpisów spod tagów #przegryw, #dupeczkizprzypadku, jakichś zmyślonych zarzutko-historyjek pisanych przez mitomanów, atencjuszek. To
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Rimfire: zgadzam się. Wystarczy przejrzeć najpopularniejsze tagi: patostrimy, bigbrothery i inny shit. Kiedyś się oburzano jak ktoś określił wykop jako portal ze śmiesznymi obrazkami - co wtedy było ujma, bo masa userow pamiętała kiedy ponad połowa znalezisk dziś wpadłoby pod #qualitycontent - ale teraz to nawet nie to. Teraz to jakiś pato-portal z karakanami, atencjusz(k)ami i baiciarzami, gdzie o ile kiedyś był w miarę normalny kontakt z moderacja, tak teraz okopali
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rimfire: Tylko wiesz. Tamtej akcji można przypisać jakąś słuszność, a tutaj mamy ściek gówna twierdzącego, że jak się tylko trochę łamie regulamin i prawo generalnie, to można ¯\_(ツ)_/¯