Wpis z mikrobloga

@WiFoN_xD: Ja po SSRI jak piwo za wcześnie wypije po wzięciu to się dziwnie czuje. Nie chce nawet wiedzieć co trzeba mieć w głowie żeby alprazolamy i inne benzo mieszać z alkoholem i jeszcze zielskiem do tego xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 153
@Kubul: @Neq: @Asmo: @WiFoN_xD: @qwertty321: @Bubka: @Twoj_ulubiony_profil: @Brango: @piotre-gie: XDDD nie było takiej mieszanki wiem że benzo + alko to niebezpieczny mix poza tym i tak piwa nie lubię xD Po prostu chciałem znać odpowiedz na zadane pytanie bo #!$%@?łem 1mg i nic nie czulem no i patrzę dostałem wiadomość wbijam a tam @WiFoN_xD mi odpisał w taki smieszkowy sposób, trochę mnie to
W dawkach jeszcze większych następuje półsen mogący przejść w przypadku połączenia z alkoholem do śpiączki, a nawet śmierć (w zależności od tolerancji).


@qweasdzxc: Oj tam, oj tam, takie coś to chyba jedynie przy dużych dawkach... jak 3 bary albo więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@psychoACID: ja nie czytam twoich komentarzy podczłowieku, tylko odpowiadam na to, co wrzucił op. Nie będę śledzić losów każdego zasrańca z marginesu społecznego, który mógł coś napisać. Skumaj koleś - nie interesujesz mnie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FELIX90: ty jesteś jakiś jebniety tu nie chodzi o to czy cię nie interesuje czy nie tu chodzi o komentarz który wyjaśnia całą sprawę #!$%@? podludziu więc patrząc na twoją wcześniejszą wypowiedź mozna wydedukować jak bardzo upośledzony umysłowo jesteś