Wpis z mikrobloga

sprawiedliwości nie ucieknie.


@maciejasty: ucieknie, bo z tego oświadczenia nie wynikają żadne sankcje karne.

. Na każde województwo przypada ograniczona ilość tych tablic a

Przez urzędnicze #!$%@?. Na 4 Nakach mogłoby być prawie milion kombinacji. Ale Polacy jak zwykle szczują się na siebie a ich Pan się śmieje.
  • Odpowiedz
a niech się znaczą. Łatwiej będzie idiotów rozróżnić.


@Krupier: to takie ostrzeżenie: wyruchałem urzędnika, wyrucham ciebie. Więc jak taki coś nawywija, to zero dogadywania się, zero pisania oświadczeń. Korzystać z usług policji. I tak on zapłaci i może jeszcze jakieś punkty dostanie :)

Życzę powodzenia przy sprzedaży tego auta


@lipski: przy złomowaniu nie ma to aż tak wielkiego znaczenia :)
  • Odpowiedz
ale wiesz, że nowe i sprawne auto z wyciętym kata / DPF dalej spełnia polskie normy emisji spalin? Więc za co chcesz dowód zabierać?


@DobrzeNaoliwioneLozysko: 99% przypadków czarnych chmur jakie spotykam to stare strucle :) Sam miałem takowego i nawet nie widziało mi się robienia takich akcji bo nie chcę truć innych i siebie.

dalej spełnia polskie normy emisji spalin?


Problem będzie jak normy zostaną podkręcone na wzór zachodnich i
  • Odpowiedz
@lronman: Dlatego tak jak jestem fanem Seata, tak Leony będę szkalował – raz, że wcale nie są fajne, a dwa, że najgorszy sort nimi jeździ, same #!$%@? sebiksy bez mózgu i drogowi #!$%@?ńcy. Tak samo z audi A3 8L (i audi w ogóle).
  • Odpowiedz
@lronman: Nie dorobiłem się kamerki ale powiedzcie mi skąd do jasnej ciasnej jest moda, szczególnie wśród tych droższych, nowych BMW na BRAK tablicy rejestracyjnej z przodu? Już dobrych kilka takich widziałem i kompletnie nie rozumiem bezkarności jeżdżenia bez tablicy rejestracyjnej.
  • Odpowiedz
  • 0
@maciejasty miejsce po tablicę nie musi być fabryczne tylko właśnie konstrukcyjnie przystosowane A to jest spora różnica.
A co do składania fałszywych oświadczeń to rozporządzenie które reguluje kwestie wydawania tablic rejestracyjnych nie wymaga aby oświadczenie było złożone pod rygorem odpowiedzialności karnej, Dlatego nawet jeżeli ludzie składają takie oświadczenie to znaczy z klauzulą odpowiedzialności karnej to i tak nie można ich pociągnąć do odpowiedzialności.
Podobna sytuacja miała miejsce z prawem jazdy ale
  • Odpowiedz