Wpis z mikrobloga

@wykopowajulka15: MIRKI, CO SIĘ #!$%@?ŁO siedzę na #6obcy i trafiła mi się 16 latka, która pilotuje szybowce, jest biegła w 4 językach, gra na fortepianie od 8 roku życia. Na początku myślałem, że to legitny troll jakiegoś studenta posiadającego wiedzę o lotnictwie, ale dała mi swojego instagrama i wszystko legit. Ja #!$%@?, te uczucie gdy w wieku 16 lat osiągnęłaś więcej niż ponad 90% społeczeństwa polskiego przez całe życie. Dziewczyna tak jak przypuszczałem z mega bogatego domu, wyśmiała mnie jak powiedziałem, że zarabianie 10k to sukces. Zadowala ją minimum 50k. Sama chce po studiach i zdobyciu wszystkich licencji latać w British Airways potem Emirates. Ja #!$%@?, na 6obcy sama patola, gdzie większość nie ma aspiracji by zarabiać więcej niż 2500, a tu mi się jakiś nadczłowiek trafił. Jestem w niewyobrażalnym szoku po tej rozmowie. #przegryw #lotnictwo #logikarozowychpaskow #oswiadczenie #gownowpis #plodnajulka #wygryw #tinder
  • 65
@wykopowajulka15: ja na omeglach spotkałem laskę, z którą gadałem chwilę, a potem jej powiedziałem, że cały czas walę konia patrząc na nią, a ona, że spoko i że mogę pokazać w sumie waliłem dalej i z nią pisałem i mówiła, że jestem spoko i fajny siusiak i że ciekawi ją jak wyglądam z mordy, więc jej pokazałem, a ona zrobiła twarz jak na tych filmikach w stylu >big dick reaction i